Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz gbors #56 üzenetére

    Én is régi motoros vagyok és teljesen világos amit írsz. Amikor a múltbéli tapasztalat agyonvágja ezeket a gyártói marketinganyagokat akkor elgondolkodom hogy az alapvetően igen magas fokú szkepticizmusom lehet még túl szerény is a többi directx12 és egyéb "forradalmat" ígérő cikkek esetében. :) No de a ps4 és xbox one a legsikeresebb konzolgeneráció(piacon eltöltött idő függvényében), a marketing működik, így biztos nem állnak le.

    [ Szerkesztve ]

  • sb

    veterán

    válasz gbors #56 üzenetére

    Ezzel én is egyetértek.
    Lóf*sz nincs a mai játékokban a régiekhez képest miközben több nagyságrendet ugrott a teljesítmény.

    És bár mindig van, de még indok se nagyon lehetne: dvga is szar mert gpgpu-ra nem minden hatékony? Ott az IGP, most már közös címtérrel. De ha ez se jó akkor van még pár cpu mag is ami kihasználatlan általában. (Ami meg ki van használva arról is kiderült, hogy nagyrészt DX11 gpu etetésre kell.). Szóval tényleg nem tudok mást mint amit mindig írni szoktam: süt az egészből 10 éve, hogy semmit nem akarnak újraírni, semmibe nem akarnak befektetni.

    Kétségtelen, hogy nagy kockázat és költség, de ha valaki keresni szeretne vele akkor azért csak tudna vmi nagyon újat/jobbat alkotni a jelenlegi, max 20-30%-os erőforráskihasználás feltornázásával. Ha meg ennyi nem elég akkor tényleg szántsák be sóval a PC meg a konzol gaminget.

    Akkor tényleg maradjunk annál amit meg tud oldani a "szakma": ultramobilban már ott figyel egy 5-7 éves desktop ereje. Oda jöhetnek a régi DX7-9 game remake-es és ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák