Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    Mobilnet és gps nélküli fapados tablet másra tényleg nem jó, mint otthon a fotelben böngészni. Akinek van erre kidobandó 50-80ezer forintja, annak hajrá.

    Amúgy az amazon minőségről csak annyit, hogy nekem a kindle-m a garamcia után 2 hónappal adta meg magát úgy, hogy se kép se hang, folyamatosan újraindul, de megakad a boot folyamat.

    Írtam nekik, beszéltem velük, de valamit nagyon tereltek. Mondom, ez szoftver hiba szerintem, mert mi más lenne, elfut a szoftver csak valahogy megakad.
    A manus azt mondja, hogy javíthatatlan, bár megpróbálhatom az akku cseréjét, de csak a saját felelősségemre.

    Esetleg, ha szépen kérem és írok nekik szerelmes levelet, akkor 70 dolcsiért adnak egy új kindle-t

    Csesszétek meg, nem akarok évente 15 ezret kiadni az ebook olvasóért.

    Fórumokban utána olvasva, sokan céloztak rá, hogy szoftver bug, ha valaki túl gyorsan lapoz, akkor örök ciklusba kerülhet a kindle. He? Gondolom a legolcsóbb indiai fejlesztőkkel dolgoztattak, akik nem foglalkoznak semmivel, amit eléjük raknak azt programozzák le, akkor is, ha így szoftveresen az örök vadászmezőkre lehet külden a cuccot. Azért ilyent is ritkán látni és hallani. Ha a hardver megadja magát, azt még elfogadom, bár az is gagyi, ha 1 évet nem bír ki, de hogy túl gyorsan lapoztam.

  • dfsz34

    őstag

    válasz Joshi #18 üzenetére

    lehet, nem fogalmaztam pontosan
    a kindle ebook olvasom adta meg magát két hónappal a garancia lejárta után

  • dfsz34

    őstag

    válasz Gusztáv #19 üzenetére

    Hard reset nem segít. Azért nem vagyok annyira amatőr :((

    Rom kiszedés, hát nem tudom. Kindle-t már szétkaptam, akku ki-be volt, de nem segít. Ha találok ismerőst, aki hajlandó áldozatra, akkor kicserélem az akkut, még mielőtt rendelek (mert 8ezer pénz a legolcsóbb, nem eredeti akku).

    Egyébként az ügyfélszolgálat végülis normális, mert sok cég ilyenkor lepattint, hogy lejárt a garancia, így jártál par...szt, de tulajdonképpen segítőkészek. De 70 dolcsi meg még a pluszköltségek (visszaküldeni a mostanit) azért elég durva egy állítólagos szoftver bugért.

    Ezzel csak azt akarom mondani, hogy az olcsóságnak is van ára.

    Tabletet meg oltári luxus azért venni, hogy valaki a fotelben dögölve netezzen, ne a széken ülve.

    Ha jól megy és van erre a célra 50-80-100 ezer forint, akkor tegyék, nem érdekel, de szerintem mobilnet és gps nélkül csak a bolond vesz tabletet.

Új hozzászólás Aktív témák