Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hibavissza

    veterán

    válasz sphe #28 üzenetére

    mester, hát megjöttél... :R kérlek figyelgesd a használtakat és dobj privit, ha van valami olcsóság 42 fölött. esetleg 12-50 is érdekel. kicsit sokallom érte újonnan majd egy heti jövedelmem. köszi előre is.
    fejlődés...hát majd meglátjuk. egyelőre hullanak a gyártók sajnos. nem vennék most sem oly sem matsushita papírt.
    ja, ha ennyire izgulsz az af-re, nem tudom egyáltalán hogy vagy képes leírni azt, h epl-1. használtam picit. szerintem az a gép egy büntetés. egy 410-es nyomába sem érhet. ígyhát ölég combos egy nyomorult fix-ért használtan a 60 ropi....bár belátom van aki erre izgul és cserélget meg nagyon kreatív is....

    [ Szerkesztve ]

  • hibavissza

    veterán

    válasz sphe #37 üzenetére

    szerintem olvasd újra a hszeket. flas-en kívül itt senki nem kritizálta meg a milc rendszer létjogosultságát, értelmét. az új vázak már jók is. a gondunk az, hogy mintha számunkra rossz irányba ment volna el az üzletpolitika. mintha nagyzolási betegségben szenvedne a marketing gépezet.
    eddig az szajkózták, h legalább olyan jók mint a belépő tükrösök. ez egészen napjainkig nem volt igaz. sikerült normális szenzort venniük végre, jönnek ki a jobbnál jobb vázak, párhuzamosan érkeztek a tuti obik és most megszülték, hogy ők bizony prémijjum vaze és megszorozták a cuccaik valós értékét kb. 2-vel.
    nem lesz ezzel gond, veszünk mást. :) majd a rohadó, nem munka értékű nyugat megveszi helyettünk is...vagy nem.

Új hozzászólás Aktív témák