Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz RJ45 #154 üzenetére

    Generációs kérdés... ha csak nem vagy 60 fölött vagy 20 alatt, nincs köztünk generációs különbség.
    Ha addig nem jutsz el, hogy felfogd, a termék árát nem a kinézete, hanem a kereslet/kínálat dönti el, nem tudok rajtad segíteni.

    "Én megeszem a kalapom, ha ezzel a khm "termékkel" sikerre lehet vinni egy brandet, szerintem ez többet visz ebben a pillanatban is, mint amennyit hoz." - kizárt dolog, akkor nem gyártanák. Ez nem konzol, hogy veszteséggel adják, mert utána a játékok eladásánál többszörösen beszedik a sápot. Akkor már inkább esélyes, hogy a te példádban szereplő XBOX-ot adják önköltség alatt.

    Ez nem morális kérdés, se nem kötelező. Ha te nem szánsz annyit VGA-ra amennyibe kerül, akkor ne vegyél VGA-t. Én per pillanat az OLED kijelzőkkel vagyok így: nem érdekel, milyen szép a képe, egyszerűen nem adok érte 3-500 magyar ezrest. Így nincs nekem OLED TV-m...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák