Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prison85

    senior tag

    válasz RyanGiggs #41 üzenetére

    Ha rendelkezik a TV 3,5-es kimenettel, akkor elvben működhet, de ezt még sosem próbáltam. Az imént bedugtam az enyémet a TV USB csatlakozójába, de sajnos nem üzemel.

    Shufny: aláírom, hogy hangfalakkal lényegesen jobb térhangzást lehet elérni és még kell pár év, mire egy fejhallgató egyáltalán megközelíti azt a szintet. Nekünk, játékosoknak viszont elég macerás lenne Lanpartyra vinni magunkkal az erősítőt és a hangfalakat, ráadásul a többi játékos sem díjazná a "rumlit", amit csinálunk. Tehát szerintem igenis fontos, hogy ebbe az irányba menjenek el a gyártók, amerre a CM. A kereslet és a minőség pedig majd eldönti, hogy mennyire lesz életképes a Sirus. Annyiból mindenképpen becsülendő a kezdeményezés, hogy nem loholnak a többi gyártó után és nem sima sztereó fülest csinálnak, amit olyan marketingfogással próbálnak eladni, mint "óriási a basszus" (lásd TTe Shock). Mivel a CM Storm a játékos társadalmat (már ha lehet így fogalmazni) célozza meg a termékeivel így nem feltétlenül kell azt várni tőlük, hogy egy filmet DolbySurround hangzással fog visszaadni, viszont játékoknál adhat egy fél lépés előnyt. Csak egy példa a napokból: együtt játszottunk páran (BC2). Akik G35 vagy egyéb minőségi fülest használtak, azok már messziről kiszúrták egy közeledő Quad hangját és irányát, míg a "Geniusosok" füleltek értetlenül, hogy mi egyáltalán mit hallunk. Tehát van értelme a térhangzású füleseknek és szerencsére a kereslet is egyre nagyobb rájuk.

    capulet75: ezzel csak azt akartam mondani, hogy sokan a prémiummárkák közé sorolják a Logitechet, pedig vannak belépő szintű irodai/otthoni felhasználásra szánt termékei is. Persze a G széria már kifejezetten a játékosokat célozza meg és ezt érzékeltetik az áraikon is. A bibi ezzel csak annyi, hogy sokan mondták "a Storm árán már kapni G35-öt". De ugyan miben jobb a G35, mint a CM? Garanciában? Mindenképp. Árban? Természetesen, mert elég jól lezuhant. Minőségben? Várjuk ki a végét ;) G35-nél elég sok panasz volt arra, hogy az egyik hangszóró erősebben szól, mint a másik továbbá a műbőr is sokaknál idejekorán elhasználódott. Biztos, hogy lesz G35 vs Sirus összehasonlítás így én inkább megvárom a "szakmai" teszteket.

    BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

  • dudika10

    veterán

    válasz RyanGiggs #45 üzenetére

    51-es füleshez kell 6 csatorna. Ez 3 sztereo jack, 1 darab nem elég.
    Ha a dvd lejátszó hátán van analóg 5.1 akkor megoldható, egyébként nem.
    A virtuális 5.1-ek szoftveresen oldják meg az 5.1-et, USB driver kell hozzájuk. Nem működnek a TV-k USB portjával.

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • dudika10

    veterán

    válasz RyanGiggs #49 üzenetére

    Vannak megoldások, de egyik sem költséghatékony és/vagy könnyen megoldható.
    Vannak dekóderek amik a DD-t és DTS-t analóggá tudják alakítani, pl a Creativenak volt egy ilyenje, 20k körül, de ritka mint a fehér holló. Vannak olyan DVD lejátszók amik rendelkeznek 5.1-es kimenettel. De ha hálózatról játszod le a filmet egy erre alkalmas TV-vel akkor szinte biztos, hogy nem megoldható.

    Szóval nem TV-hez találták ki ezeket. :N

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák