Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duck663

    őstag

    válasz Bici #3 üzenetére

    Hmmm, nem is tudom. Ma mindenki (illetve baromi sokan) kicsit a közösségi hálókon él, pl lehetne valami olyasmi, mint a BlackBerry-ken a Hub, ahol az összes üzenetedet egy helyen tudod kezelni, mail, face, viber, twitter... egy verziót PC-re, amivel meg lehet ismertetni az egészet a felhasználókkal, majd Linuxon valami plusz funkcióval kiegészíteni, ami odavonzza őket,

    Vagy egy-két játék. Pl valami F2P FPS, vagy ilyen WoW szerű valami, amit először PC-re kiadni, ahol nagyon sok felhasználó van jelen, majd elkészíteni a Linuxos verziót, amiben többet kínálni, és ezt a felhasználók felé is jól kommunikálni, hogy az a verzió mivel kínál többet. Gyorsabb fejlődés, plusz fegyverek, pályák, más játékmódok. Tudom is én, most hirtelen ezek jutottak az eszembe.

    De előbb szerintem mindenképpen windowson kell kialakítani egy tábort, akik nyitottak az újdonságokra, és akikben kialakítható a váltás igénye.

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

Új hozzászólás Aktív témák