Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • limpi

    aktív tag

    válasz Ybear #8020 üzenetére

    Ez a hiba az összes általam ismert verziónál megvolt.
    Nekem nem nullára, hanem valami használhatatlanul alacsony értékre állítja vissza az Upload Speed Limit-et.
    Én ezért alapból az Alternate bandwith settings-el használom (a csigálval ;)) és
    Transmission Remote GUI-val irányítom, mert az Asus webes irányító felülette és a PC-s kliense is totál gáz (utóbbi csak egy rakás hibaüzenetet dob nekem).
    TransGUI viszont szuper! Amúgy itt a legújabb: https://github.com/leonsoft-kras/transmisson-remote-gui/releases
    iOS-en meg a nemrég megjelent "Monitor for Transmission" appot használom, az még egy béna kacsa, de azért nehézkesen meg lehet vele csinálni mindent (főleg arra használom, hogy ellenőrizzem, nem halt-e meg a Transmission).

    Egyébként a legújabb 3.1.0.101 Download Master-nél amikor csak feltölt, akkor az stabil maradt.
    De nekem minden más műveletnél (akár csak torrent-ek hozzáadása) meg tud fagyni... :/

    2016. szeptembere óta a korábbi verziókkal nem volt gondom. De azok mind Transmission 2.82 alapúak voltak, ez meg már 2.92 alapú. Ami tök jó lenne, ha stabil is maradt volna...

    [ Szerkesztve ]

    <:v)

Új hozzászólás Aktív témák