Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cinemazealot

    addikt

    válasz moleculez #10 üzenetére

    Nem feltétlenül csak a képernyő igényes felhasználás lehet célterülete egy aktuális top hardvernek. Mára elég sok minden (is) átköltözött az okostelefonokra, nem csak a játékok, videó vágók, képszerkesztők. Számos olyan alkalmazás létezik ma, ami jó volna, ha beleférne egy kisebb zsebbe is. Ha pedig ezek között az appok között (amiből tényleg nagyon sok lett a mindennapi élethez) váltogatni kell, máris ott lehet a memória limit vagy a memóriában való váltogatás pl. processzor általi korlátja.

    Én pl. ma már egyáltalán nem játszom, egyszerűen nem igényem, de örülnék, ha pl. az alkalmazás váltás vagy a böngészés gördülékenyebb lehetne az Xperia Z1 Compacton, amit máig kompromisszum nélkül süllyesztek el bármelyik zsebemben.

    Őszintén, én még egy Xperia mini proval is ellennék, ha lenne aktuális hardverrel (2 évvel ezelőttig használtam is fő telefonként). Fel is csillant a szemem a Soyes XS tesztjére, csak az meg fizikai billentyűzet híján gyakorlatilag kezelhetetlen. A mai alkalmazás fejlesztők meg egyszerűen lesz@rják a kisebb képernyőket. A mini prót is azért voltam kénytelen letenni, mert a CIB banki alkalmazásának már a PIN kód bevitele sem fért el a kijelzőn (no meg az app a 512 MB RAM-ban, egyéb appok az 1 GB-os tárhelyen és ugye limit lett a max. 4.4-es Android is). Katasztrofális szoftver fejlesztés, holott miért ne lehetne egy banki alkalmazást 3"-en kezelni? :W

Új hozzászólás Aktív témák