Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sNake^

    tag

    válasz UnknownNoob #16 üzenetére

    Amúgy ha a szituációt értelmezni tudnád, akkor a gyerek nem ,,betört a lakásodba, és az ékszereidet pakolta épp ki'' hanem mondjuk sétált a utcán, nézte az üzleteket, és amikor az ékszerész végzett, majd elment az üzletből, a srác megnézte, hogy be van-e zárva az ajtó. Nem volt. Elmondta az ékszerésznek, hogy né, te b@rom, nem zártad be az ajtót, legközelebb próbálj meg odafigyelni. Tehát az ékszerész ahelyett, hogy adott volna egy fülbevalót a srácnak, ráhívta a rendőröket.

    És gyakorlatilag mindenhova be lehet törni white-hatként. Találok egy bugot egy online banking cuccban amivel beléphetek nagyapám accountjába? Elmondom a szakértőnek aki mondjuk a szoftot írta, a bank meg megköszöni, lehozza a helyi újság, hogy mekkora tehetség vagyok. Talán még pénzjutalmat is kapok.

    Érdekes dolog, hogy mindent rá lehet kenni a liberálisokra itt, vagy a konzervatívokra más országokban, de senkinek sincs egy csepp józan esze sem (Értsd: common sense... De a common sense sem olyan common... - kövezzétek meg Voltaire-t érte, ne engem...

    Ha indulsz, ha érkezel, éjjel-nappal étkezel.

  • sNake^

    tag

    Amellett hogy szólsz a hibáról e-mailben, nyugodtan viselkedhetsz alpári módon az üzenetben. Mindenkinek meg van a stílusa, sokan a bevásárlóközpontban is a kasszásnak odavágják, hogy ,,Csá''. Az már csak őket minősíti hogy mennyire viselkednek parasztul. De egy hibára hívta fel a figyelmet, és ez a lényeg. Ha nem érdekli őket a hiba, akkor ez van.... Magamat ismerve, ha Pesti lennék, egy darabig még jegyet is vettem volna így, ha még fel se kell tudjak törni semmit, csak egy billentyűzet, szem meg egy monitor kell hozza :DD

    Ha indulsz, ha érkezel, éjjel-nappal étkezel.

Új hozzászólás Aktív témák