Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz #32839680 #175 üzenetére

    Villamosmérnök vagyok, a céges gépeinken W10 fut célprogi(k) miatt. Fejlesztőmérnökként dolgozom, így viszonylag gyakran járkálok ott, ahol másnak nem kell, az egyik termékünk konkrétan egy hordozható számítógép, amit az utolsó ellenállásig mi terveztünk meg.

    Adatgyűjtésre meg speciel a céges gépemet kellett befognom, mert akkor éppen nem volt szabad RaspberryPI, azt meg a franc se gondolta, hogy egyszer csak éjjel 3-kor újra fog indulni aztán vár a bejelentkezésre mint a jó gyerek...
    Azóta megint ment pár hétig, a letiltás amit csináltam sikeres volt de így is újra kellett indítanom, mert kezdte nem érzékelni a kattintásokat és a billentyű leütéseket a start menü, miközben egyéb helyen meg nem volt gond.
    Korábban ugyanilyen körülmények között a onedrive halt meg kb. 4 hét működés után, szóval nem egy uptime bajnok a W10...

    Továbbá ismerősi körben is nekem szólnak, ha van valami a géppel, azok is jellemzően szintén W10-es gépek, szóval meg vagyok én áldva. :D Itthon a gépeimen Manjaro KDE fut, még játszani is azon játszok, egész más világ.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák