Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Dolby #83 üzenetére

    Ja fura... pl lehet nem volna marhaság feldobni egy üzit itt a fórumon és kérni valakitől egy ilyen wincsit, kőcsönbe... sztem van itt elég ph fanatik aki szívesen kőcsön adná a szeretett hardverét egy teszt erejéig, meg talán meg lehetne említeni a cikk végén a nick-ét, hogy ő szolgáltatta kőcsönbe... tudom elég magyar megoldás, de legalább nem volna annyi elégedetlenkedő és tényleg a legfrissebb modelleket láttuk volna...
    Nekem nem szúrja a szememet, bár kíváncsi lettem volna a hitachi legfrissebb modelljére, de mind1 a lényeg, hogy sacc/kb megvan miket tudnak manapság ezek a nagy debella cuccok... a mostani 80Gb-os Seagate 7200.7-es wincsinél bizti csak jobbak lehetnek :D

    Psych0: köszi a tippet! honnan lehet megtudni, hogy melyik 3 és melyik 4 tányéros?

    SP3-hoz annyit, hogy mióta fent van azóta nálam is eléggé belassult a rendszer(Athlon 64X2 4000+) semmi más bajom nincs vele, viszont tudok olyasmikről, hogy gigabites lan-t ki tud ütni; de ez nem jelenti azt, hogy mindenkinél szar és hogy minden gigás lant kiütne, csak van akinél nem jó... a másik gépem pl villám gyors (1 magos, 64Bites Sempron)

    [ Szerkesztve ]

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák