Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz #96241664 #183 üzenetére

    Ha nem vagy elájulva, hát nem vagy elájulva. Ez konkrétan tök szubjektív, ki mitől teszi le a haját. Akkor linkelj be egy mobilos fotót, amitől te vagy elájulva, és megnézzük. Max én is leírom, hogy meh. :D
    Egyébként nagyon tisztelem azokat, akik a mobilból is kihozzák a maximumot. Én kifejezetten középsz*r fotósnak tartom magam, aki helyett egy csomó mindent megold a techika. Ha telefonnal fotózok, nem is sikerül maradandót alkotni, ezért van dedikált fényképezőgépem.
    (félhomályos gyerekszülinap, gyertyák a tortán, stb, ismerős? Na ezeket én nem tudom telefonnal megoldani, a Sonyval meg igen)

    És sehol sem írtam azt, hogy ne lövöldözzetek mobillal - csak tisztában kell lenni a képességeivel, illetve egy bizonyos szint felett már limitbe ütközik az ember. Szerintem pl mobilon megnyitva is látszik, de egy 32-es monitoron meg különösen, hogy mi a különbség.
    És hidd el, én örülnék a legjobban, ha egy RX100 technikája kompletten elérhető lenne értelmes áron egy mobilban, tuti vennék egyet.

    Kicsit olyan ez, mintha arról beszélnénk, hogy kimegyek a 'Ringre csapatni.
    Lehet Twingo RS-el is? Lehet, és király, nagy élmény. Lehet brutál nagyot csapatni egy két tonnás sokszáz lovas német sportszedánnal? Lehet, még szép, nagy élmény.

    De ha a tizedekre mégy, ha sok kört akarsz menni, akkor van az a szint, amikor egy dedikált versenygép a vége. Ettől persze akik azzal tolják, ők is vezetnek normál autót - és valószínűleg azt is élvezik. És nem kell őket kővel dobálni, hogy deaz emöt is van olyan jó. Attól függ, kinek és mire.

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák