Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zippofcy

    senior tag

    Én ezt vettem nemrég, LoL 52-60 fps mediumon, WoW 60 fps a régi, 30 a pandás területeken. Trine 2 50-60 fps, Gunslinger kb. 40-50. Crysis 2 még épp 30 felett van minimumon de az azért nem játszanám ezen (arra ott az 560 ti) a Crysis 3 fut rajta de 20 fps körül lehet, számomra játszhatatlan (de van akinek a 30 fps már "tökéletes" ;] )
    UFO-t is ezen tolom simán jó.
    Kb. a régi C2D 3.5 ghz + radeon 4850-es gépemnek felelhet meg a teljesítménye.
    Netezésre, utubera, szövegszerkesztésre is elég.

    105 ezer Ft volt postával, a számlát a haver nevére kértem ő a fele áfát visszaadta vagyis 95 ezerből lett egy tökéletes laptopom.
    Hurcolászom, azóta ezt használom, nem esett szét. Kijelzője nem egy csoda az tény, de van rajta VGA kimenet, az LG monitoromon tökéletes (1680x1050-ben futnak a fenti fps értékekkel a gamák). Amúgy haverom 2 éve vett i7-es Asus-ának pont ilyen randa a kijelzője.
    HDMI kimenete is van, filmet nézni is tökéletesen lehet rajta. Billentyűzete jobb mint a G15-ösöm. (ilyen "lapos" kis utakon járó gombok amit az Apple hozott divatba).
    Mióta megvettem a desktop gépem alig kapcsolom be. Lehet eladom az 560 ti-t, az évi 2-3 játékot amihez nem elég a 7670M végigtolom havernál :D

    Ha az enyém 95 volt akkor a tesztben szereplők reális ára: 60 ezer az AMD, 40-50 az Intel.
    De ne vegyetek ilyen szar gyengéket, 100 ezerért már kaptok jót. A sznoboknak a telefonja többe kerül ;]

    Két dolog nem tetszik rajta: a kurzorgombok kicsik, a crossfire pedig csak DX10 alatt megy. Ott pont annyit gyorsít amennyivel a játékok DX10-es verziói lassabbak a DX9-eseknél vagyis nesze semmi fogd meg jól. Ráadásul külső monitoron microshutterezik is (gondolom a nagyobb felbontás miatt) vagyis a crossfire kikapcsolva hagyandó.

    Amiben viszont nagyon jó: haverom mindkét i7+nvidia GPU-s laptopja csinálta hogy bizonyos játékoknál nem kapcsolt át a dedikált VGAra az integráltról így hiába fizetett értük 300 ezret, lassabban futottak nála mint nálam.
    Ráadásul neki akkuról nem is működik a dedikált GPU (asszem a mostani az 640M) csak annyira lecsökkentett órajelen hogy lehetetlen rajta játszani, én ezen 1 órat tudom tolni a Gunslingert akkuról, ugyanúgy mint konnektorról.

    [ Szerkesztve ]

    Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

Új hozzászólás Aktív témák