Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tirexi

    addikt

    válasz shaddam #8208 üzenetére

    Na végre hazaértem a munkából. Látom ment tovább a Tirexi téma, na de nem baj hisz ki kell beszélni a dolgokat így lesz minden tiszta és világos. :U

    Ebben az utolsó kettő OFF hsz-ben el szeretném mondani, hogy én mint érintett mit gondolok a dolgokról és mi az igazság az említett dolgokban.

    shaddam barátunkkal kezdeném:
    85 eredeti dobozos játékom van plusz Steam-en van 30db és több MMO-ban is van előfizetésem. Neked hány eredeti játékod van noname barátom? Hmmm? Had halljuk most legyen nagy a szád.
    Flash játékokról??? Egyetlen egy darab Flash játékról van videóm a 666 videó közül. 1-2FPS-ért jobbat te miről beszélsz? Mutasd meg hol követtem el ezt?
    Egy újabb példa arra, hogy miféle hülyeségeket terjesztenek rólam a vérpistikék mint pl itt ez a shaddam gyerek akit most látok életemben először.
    Gratulálok fiacskám, egyes ülj le! :W

    Landon:
    Szóba hoztad, hogy engem sok fórumon utálnak. Nos elmondanám, hogy ez miért van. Ez azért van mert vannak ilyen Cybertron féle emberkék akiknek nem tetszik ha valakinek más a véleménye egy adott dologról, filmről, játékról, stb.
    Szal mindig akadt aki belekötött a dolgokba mert szerinte az nem úgy van ahogyan én azt elmondom. Egyszerűen ezek annyira makacs emberek, hogy hozhatsz fél oldalnyi észérvet de akkor sem fogja elfogadni és megmagyarázza hogy a döglött ló alszik.
    Ugyan ez pl Cyber-nél is. Azt hiszi, hogy ha nála egy game úgy megy akkor mindenkinél úgy kell mennie és ha nem úgy megy akkor az User Error.
    Egyszerűen nem képes felfogni, hogy nem csak ő létezik hanem más is.
    Ismered a mondást: Ahány gép annyi probléma.

    Na már most ezzel a fórum utálatoskodással nálam semmit nem érnek el és ennek egyszerű a magyarázata:
    Az internet számomra egy olyan hely ahol az ember mindent megtehet név nélkül.
    Nos ez abban nyilvánul meg, hogy magasról de nagyon magasról sz...ok rá, hogy engem akárhol is utálnak ugyan is nem a fórum az életem alapja hanem a valós élet ahol igazi emberekkel beszélgetek szemtől szembe nem pedig nick nevekkel.
    A valós életben kell helyt állni nem egy szánalmas fórumon mint pl GS vagy SG.
    Attól, hogy egy fórumon valaki utál még nem lesz kevesebb a fizetésem, a busz ugyan úgy meg fog állni előttem a megállóban és ugyan annyiért fogom venni a kenyeret a boltban mint azt akit nem utálnak a fórumban.
    Remélem érted a hasonlatot.
    Az a baj, hogy ti nagyon beleélitek magatokat ebbe a NET világba és keveritek a szezont a fa....al.
    Úgy beszéltek erről mintha valami óriási nagy gond lenne ez. Pedig nem az.
    Ha eldurvul a helyzet fogom magam kreálok egy másik acc-ot és visszajövök egy másik névvel mint ha misem történt volna. Ez az internet lényege. Sohasem tudod, hogy kivel beszélsz. Honnan tudod, hogy nincs egy másik acc-om itt akivel már beszéltél is és segítettél is neki? Sehonnan.
    Lehet, hogy nektek a fórum az életetek de nekem nem. Meg lehet nézni, hogy Cyber mennyit irkál egész nap és én mennyit írok egész nap.

    Összefoglalva:
    Amíg ti azon fáradoztok, hogy ne utáljanak titeket én jót röhögök az egészen és tovább állok. Lehet, hogy Troll gondolat de nem a fórum fizeti a napi betevőmet és noname emberkék engem ne oktassanak ki arról, hogy hogyan lenne jobb az életem.
    Csak mert itt már átment a dolog személyeskedésbe.

Új hozzászólás Aktív témák