Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szlac77

    csendes tag

    válasz easy...rider #366 üzenetére

    1. tápra gyanakodnék, mert az előző, 400-as cm tápom is búgott, mikor megdolgoztatta a 8800-as.
    2. furmarkos fogyasztás nem nagy was ist, az occt-vel - tápcsere után - eszement 370W-ot tudtam kihozni a konfigból - power supply teszt. Magyarán lehet, hogy sima CPU v. GPU teszttel külön-külön 'elég mindenre' a 400 W-os táp, a valóságban pedig csak az és az is nyögve, amelyik biztosan bírja a névleges teljesítményét. Egy játék (prototype) és a teszt (kerestem vele a 'hibát') tudott olyat terhelni a tápon, hogy lekapcsolt. Most Corsair HX750 van, ezt több normálisan tesztelő (angol nyelvű) oldalon is jónak értékelték és elég durván volt a tesztpéldányban tartalék. Sose gondoltam, hogy ennyit ki fogok fizetni egy tápért valamikor... :)
    3. majd meghallgatom a sajátomat is, ami egy vtx, de a néhány óra alatt, amióta használom, nem fedeztem fel rendelleneset, pontosabban feltűnőt.
    4. elektromos hálózat: ha ez vacak, ezt a táp se tudja helyre tenni korlátlanul. Feltétlenül nézném minimum a fogyasztásmérővel a stabilitását és, ha gáz, előbb a saját hálózatot, majd a szolgáltatót venném elő - utóbbit átvételi elismervényes jellegű írásos módon.

    PÜ, ha lehet, mert nem vagyok ph-függő (kapok e-mail értesítőt). Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák