Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antarctica

    tag

    válasz Tiszteletes #4102 üzenetére

    Szerintem te ezt egy kicsit elcímezted:D:D Olvass vissza kinek kellett volna címezni a leveled.
    De hogy felpörögjön a fórum: Akinek nem elég egy 6950-es kártya alapjáraton és a drága pénzen megvásárolt gépét javarészt arra használja, hogy szintetikus teszteket futtasson a nap 24 órájában, az meg is érdemli:) Néha nevetséges ami itt megy...NEM tesztprogramok csúcspontszámainak döntögetésére gyártják ezeket a kártyákat. Nem mind1, hogy 3876 pont vagy 1 óra beállításokkal elvesztegetett idővel és 100000000 idegsejttel kevesebbel 3890 pontszám? :)
    Ami nekem még érdekes, hogy 6950 kártyára idle módban 42 fokot határoznak meg. Ez azért is érdekes, mert nekem idle módban 33-34 fokos a 6950. Egyébként pedig örök igazság, hogy a tuning minden esetben, kivétel nélkül csökkenti az adott termék életciklusát, legyen az számítástechnika, autó, egyéb. Az pedig már lelkiismereti dolog, hogy a szénné hajtott terméket, 1000000000 szintetikus tesztpróbán átesett processzort/videókártyát eladod egy olyan embernek, aki noha kisebb pénzű de becsülettel dolgozott meg érte. Én sem vennék egy szarrá hajtott és tuningolt autót pl :)

Új hozzászólás Aktív témák