Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Almacsavo

    tag

    válasz csuccso #5938 üzenetére

    Én nem bánom, vannak itt olyan srácok akikkel jót lehet meccselni. Az hogy neked oktatásként jött le amit írtam a fékezésről, azt sajnálom, nem oktatni akartam vele, hanem azt, hogy cseréljünk tapasztalatot (olvasd vissza az "oktatós" dumámat)
    innentől kezdve kerülni foglak, ha lehetőség lessz rá csinálok szervert, így te is el tudsz kerülni, ha akarsz. Amennyiben még is bejönnél, szívesen látlak ha viselkedsz.

    "A kifékezős és az analógos és az íves mutatványodra annyit reagálok h.ebből a 3-ból csak az íves az igaz!A kefékezés amiről te beszélsz az nem valós mások is alátámaszthatják!"

    Ez nem érv, támaszd alá az állításodat.

    "Az analóg gamepados témára meg csak annyit mondok h. ha te bizonyos fordulatszámot emlegettél (akkor h.lehet az h.ha előled vagy mögüled indulok nem hallom a motorhangodat)?"

    Nem tudom, amikor a rajtrácson vagyok nem mások motorhangjára figyelek, de ha azt figyelném akkor se tudnám. Amit tudok (veled ellentétben) az az, hogy nem csalok, mert úgy nem érne az egész semmit.

    "Ha te olyan nagy csaszinak érzed magad ebben a játékban akkor tanulj meg minden estben fékezni is(nem nehéz csak gyakorolni kell)"

    Nos, ha hátulról trafálok el valakit arra nincs mentség, tényleg figyelni kell az előttem haladóra, akkor is ha szar féktávokat vesz. Szóval: elnézést.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák