Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mobal

    MODERÁTOR

    válasz 5150 #2041 üzenetére

    "Sehol nem láttam kiirva, hogy aki ide ir kizárólag pozitiv kritikát fogalmazgat meg, mert te megtárgyaltál már valamit valakikkel és szakmabeliként véded a zenimax bérelte roncsbrigád becsületét."

    Senkivel nem tárgyaltam semmit. Érdekel a téma. Ilyen kiejelentést továbbá nem tettem, hogy csak pozitív dolgot fogalmazhat it meg akárki.

    "Az pedig már mindennek a teteje, hogy az emberek képébe vágod, ha nem tetszik el lehet húzni, még ha ilyen ph-s sneaky módon teszed is."

    Ezt fejtsd ki. Én úgy emlékszem kérdeztem (legalábbis a mondat végi írásjel kérdőjel volt, ami nálam pont az jelenti, hogy a másik véleményére kíváncsi vagyok).

    [oWn]f4te nevét valóban kiemeltem. Hozzáteszem nem a rossz szándék vezérelt, talán a mondat végére tettem is egy mosolygós fejecskét, hogy éreztessem. Ezért elnézést kérek tőle, ha sértőnek találja, továbbá moderálást kérek magamra.

    "szerintem egy moderátornak nem az a feladata, hogy az emberek véleményét véleményezze"

    Mint moderátor akkor nem is használhatom a fórumot a saját vélemény nyilvánításra?

    Én itt viszont befejeztem. Sosem volt célom az elmúlt 14 évben ,hogy vitát generáljak. Közvetve vagy közvetlenül most sikerült. Ezt a topikot elengedtem.

    Mindenkinek további jó fórumozást kívánok!

    mobal,

    [ Szerkesztve ]

    "Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

  • wjbhbdux

    veterán

    válasz 5150 #2041 üzenetére

    szerintem az a jellemző az ilyen régi sorozatok folytatásainál, hogy sokan a valós életbeli nyomorukat (felnőttek, nincs idejük jácani stb) az ártatlan játékokon töltik ki, amikben már nem tudnak úgy elmerülni mint régen, és szétlövik benne a fejüket az öcskösök korlátlan szabadidővel.

    sajnos mivel maga a fórum fogalma is egy kb két évtizedes elavult internetes társalgási módszer, így sok új ember nem fog idetévedni, könnyen kialakul a nyugdíjas klub 1-1 témában ahol csak a közös ócsárlás megy mert régenmindenjobbvolt.

    legyetek pozitívak, ne akarjatok így kinézni

    /s

Új hozzászólás Aktív témák