Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teréz Atya

    senior tag

    válasz Patics #51 üzenetére

    Az accelerometer a self leveling-be segit bele. Ugyanis a gep nemcsak azt tudja, hogy ez nem koser ahogy all, hanem hogy milyen szinten halad a vesztebe, igy ha kell sokkal agresszivabban porgeti fel ill. lassitja a propokat.
    Egy ilyen gepet feldobsz a levegobe, gazt adsz, es megall mint a szog. Ezt szoktak hibasan "6 axis gyro" gepnek is nevezni.
    A sima, 3 axis self level gep elegge esetlen. Bele dumal az iranyitasodba, viszont lassan teszi. Nekem volt ilyen. Mar reg nem nyomtam oldalra a kart, ez meg mindig oldalazott. Egy 12 centis gepnek 2 - 3 meter volt a fordulokore ami eleg agyrem. Ha kisebbet probaltam, kitort oldalra, hiaba nyomtam oldalra a kart, mint a meszes, mert azt felulbiralta. :DDD :(((

    Van meg ez a "Horizon." Ez egy hibrid az acro es az anlge mode kozott. Mert mikor nyomod a karokat, akkor acro, ha elengeded bekacsol a self-level. Ez olyan, mint a bicikli segedkerekekkel.

    A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

Új hozzászólás Aktív témák