Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patics

    tag

    válasz Plasticbomb #2011 üzenetére

    Én is hasonlóképpen gondolkodtam és nem bántam meg...Mindenből a "közepesnél jobbat" vettem, igaz kúszot is felfelé a végösszeg. Többen írták, "nem fogod tudni uralni a nagy erőt". Szerintem nincs ilyen gondom... Emax RS2205-2600kv motor, 30A ESC. Nem adok nagy gázt.. ha mégis, 2mp mulva fordulnom kell, mert elveszítem szem elől... :DD Ugyanez, függőleges emelkedéskor is... És még csak 3S az aksi...

    Idáig akinek mutattam egy kis sebességdemontstrációt, csak azt tudta mondani: "Hú b@azd meg!"

    Azért várom már, hogy eljussak odáig, hogy nyálgázon merjek repülni, de az még bizonyára soká lesz. Ilyen szempontból tényleg jobb egy gyengébb gép. Na, meg ha törik, drágábbak az alkatrészek. Bár idáig még szinte semmi nem tört nekem, ami lényeges lett volna. A zártszelvénydugó lábak nagyon beváltak, azlokból naponta cserélek, de ingyé vannak... Ami elromlott, az nem törés hanem saját hiba miatt volt...

    Szóval nem értek egyet azzal, hogy elsőre egy gyenge-olcsó gép, aztán egy jobb. Nem is tervezek másikat építeni, ezzel jól elleszek 1-2 évig. Vagy nem ...majd kiderül. :F

    Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

Új hozzászólás Aktív témák