Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szika87

    aktív tag

    válasz losi73 #316 üzenetére

    Persze ez csak egy játékgép,és nem is hoznám fel hátrányként amiket leírtam, DE ha már tettek bele böngészőt miért nem csinálták meg jobbra?Olyan gyönyörűen lehetne netezni egy ilyen szép nagy képernyőn miért nem optimalizálták,főleg egy ilyen vasnál még optimalizálni se kéne mert ennek a vasnak izomból elkéne bírni hogy gyors legyen, ne utóla g töltse be a lapokat,meg a falsheket is csont nélkül kezelni tudná:/ Ha már elérhetővé tették a skype-ot miért kellett így kiherélni hogy nincs chat?(Noha ez nekem annyira nem fájó mert ritkán használnám) de megemlítendő
    Ami bosszant hogy egy ilyen gépen tényleg öröm lehet egér mozizni a buszon mikor épp nem játszasz,erre szenvedni kell hogy perceket/órákat konvertálgass hogy fogyasztani tudja a gép,ezt de nagyon gyűlöltem az iphone-ba is.És mivel wolfson hangkeltő van benne, milyen jó lenne veszteségmentes FLAC formátumban zenét hallgatni rajta.
    Ne értsetek féle,telón,tableten szörnyű játszani ez tény,és ettől a masinától se várnék mást minthogy játszak,csak tényleg mivel van benne böngésző bennem van a kisördög milyen jó lenne ha rendesen lehetne netezni rajta,de ha már ekkora szép képernyője van ilyen hardverrel milyen jó lenne konvertálgatás nélkül filmet nézni,zenei rész szintén.Az is bosszantó lehet h a gép nem ismerheti fel pendriveként és rátolni a cuccokat,báár itt picit megértem a sony-t mert így nehezebb lesz feltörni és warezolni.

    We are here for a good time, not a long time.

Új hozzászólás Aktív témák