Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Piotrus #10975 üzenetére

    Szia!

    Olvastam már korábban is a HSZ-edet, azért is nem válaszoltam, mert érdemben nem nagyon tudok, nincs sok ötletem, de nem hinném, hogy nálad lenne a probléma. Nálam is elő szokott fordulni kb. óránként egyszer, hogy pl. COD4, COD5 multi közben 2-3 másodpercre "Connection Interrupted" (Kapcsolat megszakadt) üzenetet kapok és erre az időre megáll a játék, majd zavartalanul megy tovább, nem szakad meg, nem csatlakozik le, csak megakad. Szerintem ezt az egyik résztvevő netkapcsolata, vagy esetleg a dedikált szerver pillanatnyi kiesése okozhatja. Sok mindent nem hiszem, hogy tudnál kezdeni vele. Mondjuk nálam ez ritka és nem igazán befolyásolja a játék minőségét, mert tényleg csak 2-3 másodperces megállásról van szó és kb. tényleg csak óránként. Olyannal nem nagyon szoktam találkozni, hogy permanens lag lenne és emiatt játszhatatlan lenne a játék multiban. Mondjuk FIFA-val (és egyéb sportjátékokkal) nem játszok, nem az én világom, így erről nyilatkozni nem tudok, de amit én multiban tolok, az minden működik rendesen, illetve a leírt anomáliákkal.

    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák