Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Target78hu

    aktív tag

    válasz Creative997 #11847 üzenetére

    A varázsa tünt el a PTnek sajna szerintem .Tudom soxor irtam pl"régen" kiszemeltem 1 kocsit és ha meglett ,akkor rájavaló tunyingért folytattam a hajszát.Most ,hogy szinte mind megvan s nincs kihívás számomra.Ok ott vannak az eventek ,de nem vagyok vérprofi és inkább a hasonszörüekkel racingolnék.Itt jön az első gond ,hogy 5-6 kattintás 1 szobában ,mire kitotozom van e értelme harcba szállni a résztvevökkel..tul bonyizott lett az a rész(is) !
    A régi verzsönbe az volt a jó ,hogy login ,aztán lobby ezt 1-2 kattintás után ,ha
    szerencsém vot találtam 1 szobát ,beléptem pikk-pakk láttam ki-mivel szántja az utat és már rohattam is a köröket.A másik megoldás"tanács" ,hogy csináljak saját szobát ,oks 20 perc senki sem jön és ez az idő elég is az alt+f4 kombora a legtöbb játékosnál sztem.Vagy ,ha mégis betéved valaki tuti ,hogy valami fizetős legális csitje van ,amit persze főldi halandó nem észlelhet ,mer' ugye FREE fair play gém rulz.. mindenesetre azé' szurkolok a pétének (és kívülröl szemlélem inkább) ,de a légkondiscég(aeaeaerial vagy mi a tö.öm) enyhe melléfogásnak tűnik nekem eddig .Ezért egy kérdés felmerült azért bennem,hogy a japó kiadás merre halad vagy az is vakvágányra siklott/valahogy kétlem/?

    hkv.hu

Új hozzászólás Aktív témák