Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Csapoati #218 üzenetére

    Egyértelmű hogy arra megy ki a dolog hogy ne skippeld. Majd javítják. Engem az első kanyaros AI megállások jobban bosszantanak mint az időmérős dolog. Inkább ki is kapcsoltam egyelőre a szabályokat a versenyen mert már hülyét kaptam attól hogy egy valamiért megáll az első kanyarba, aztán megáll mögötte még 3 másik én meg vagy megállok és nézem ahogy a mezőny eleje távolodik vagy kikerülöm őket akkor meg azonnal jön a felugró infó hogy tizen másodpercem van visszaengedni a versenyzőt mert különben bünti van...
    Nem minden autónál csinálja de pl Hockenheim LaFerrari párosításnál 10-ből 10x ez van az elő kanyarba. Más kocsiknál kicsit jobb a helyzet.
    Ja és végül még hogy a BAC Mono valami félelmetesen jó lett a játékba :C

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Hunner

    senior tag

    válasz Csapoati #218 üzenetére

    Úgy beszéltek róla, mintha ez lenne az egyetlen hiba a játékkal, és meg kéne lepődni ezen.
    (Egyébként az F1 2017 is bugos volt ilyen téren azt hiszem azt már javították.)

    Bétateszterek vagyunk srácok, az 1-nél már rájöhetettek volna.

    [ Szerkesztve ]

    Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

Új hozzászólás Aktív témák