Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arcanus

    aktív tag

    Ez az olvasatlanokra ugrás változó kinél megy-kinél nem. Tervezési hiba, tudok róla. (akinél működik azért működik, mert a lista hamarabb tölti be az elemeket, minthogy ugrana egyet, akinél nem működik annál a lista nem tud betölteni, az ugrás hamarabb történne)

    De én ilyenkor csóválom a fejem, hogy ha egymás után hajtja végre az utasításokat a program, és én feltöltöm a listám, majd ugrok benne, miért nem tölti fel azonnal, csak rá egy kis késéssel? (gondolom az animációk zavarnak be + külön szálon fut a dolog)

    Mindegy, tudok a hibáról, javítani fogom.

    Időbélyegző úgy bugos ahogy van. Az API-k rosszak, majd keresek egy library-t ami normálisan jelenít meg mindent. Addig ez marad (itt nem nálam van a hiba, rendkívül töredezett, bugos a beépített java API)

    Hozzászólás elhúzás? Hmm, nem hangzik rosszul, ilyenre még nem is gondoltam. Meglátjuk ;)

    A "Hiba történt, katt ide az újra próbáláshoz." általában PH szerver oldali hiba (lassú válasz, nem fogadja stb.), ilyenkor újra kell próbálni. Ezt a design-t már nem fogják fejleszteni, csak annyit javítanak rajta amennyi szükséges, így a bug-ok, hibák benne maradnak. Majd az új :K

Új hozzászólás Aktív témák