Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • simonzé

    addikt

    válasz PeliScan #16 üzenetére

    De lökött vagy! :DD

    Engem egyébként nem csak az újoncok idegesítenek fel a szerencsétlenkedésükkel, hanem a Senior/Őstagok, akik úgy érzik, hogy a multjuk predesztinálja őket arra, hogy mindenkit leugassanak. Volt már, hogy engem is helyrerakott egy (14 éves) újonc, mert beszóltam neki egy durvábbat. Igaza volt, el is ismertem. Neki is lehet igaza.
    Nem beszélve arról, hogy nem tudhatod, hogy az ''újonc'' rang nem egy 48 éves sokdiplomás szoftverfejlesztőt takar, aki hobbi szinten Radeon X800-akat farag akácból. :D

    Szóval dárágij druzjá (asszem így mondtuk régen), kéretik egy kis higgadtság, átgondoltság, és türelem a részünkről is. Ne ugassunk le egy újoncot, hanem hívjuk fel a figyelmét a helyi illemre. Aki meg felkiáltójelekt gyárt ipari mennyiségben, meg az arca is nagy, azt bannolni kell egy utolsó figyelmeztetés után. És ne számítson a rang sem. Ne hagyjuk elsüllyedni a legjobb magyar HW+SW (:D) témájú fórumot! Moderátorok! Halljátok?

    Viva la PH!

    I don't fit in. I fit out.

  • simonzé

    addikt

    válasz Totyi #72 üzenetére

    Ez azért elég elfogult vélemény. Én akkor is segítek az általam ismert terepen, ha az adott kérdést előtte már 120-szor megkérdezték. (Pl. ''Milyen TVtunert vegyek'' című topichegyek) Persze ilyenkor a végére odaírom, hogy a keresőben nézzen utána, mert sok hasznos infót talál. (Nem azt írom, hogy ''KERESŐ!'' - mint egyesek.)
    Van olyan újonc aki tudja miről beszél, és még a stílusa is rendben van. Nem akarok fanyalogni, de nem ez a jellemző az újoncokra. Asszem Lajos írta le, hogy a többség háboorog, ha az általában tök érdektelen kérdésére nem kap választ szombat hajnali 1kor 15 percen beül. Az ilyen türelmetlen emberek nem jó előjellel indulnak.
    Az is igaz, hogy egy régi tag is tud hülyeséget kérdezni. Ők is csak emberek, de ők legalább ismerik a szokásokat, és nem háborognak, meg türelmetlenekdnek.

    I don't fit in. I fit out.

  • simonzé

    addikt

    Terjed itt a gátlástalanság is. Gagyi cuccok eladása más péhásoknak, meg tapintatlanságok. Pl. ezt érdemes megnézni:
    [L]http://www.prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=76164&arc=f[/L] #4-46
    Eladásra kínáltam néhány F1-es baseball sapkát a nyaralásom kezdete előtti utolsó munkanapomon. Egy fanatikus tag, egy senior tag meg egy PH! addikt elkezdett bizniszelni a topicomban. Amikor (elég bunkló hangnemben) beszóltam nekik, hogy az én topicomban nem kéne másnak üzletelnie, akkor még én voltam a bunkó. :U (A pofaleszakadásra itt nincs emoticon.)
    Persze hogy bedurrant az agyam. Én voltam a hibás?

    I don't fit in. I fit out.

  • simonzé

    addikt

    válasz Superman #90 üzenetére

    ''Eltűnik egy lendkerék - senki se látta
    megtalálhatod a zuzsonnádbaaa'' by Belga

    I don't fit in. I fit out.

  • simonzé

    addikt

    válasz Panther #107 üzenetére

    Emléxel, mennyi éjszakát sírtunk át együtt, mire megkaptad a mostani arcképedet... :D ;]
    Én meg nem is tudom, mivel érdemeltem ki az egyedi arcképet. Egyszer nem volt semmi dolgom, és kértem, rá pár héttel meg már azt láttam, hogy kék vagyok. Pfff. De tetszik, és szépen megköszöntem nemtomkinek is.

    Divot - nekem feltűnt hogy mindig milyen higgadt vagy. Ez a korral jár? Te nem szoktad megmarni az arcod némelyik topic láttán?
    Tildy - Neonoize mellett te vagy a kedvenc fórumtársam a nőneműek mezőnyében. Szinte mindig értelmesen szólsz hozzá ( :) ), és kimondottan érdekes dolgokat szoktál felvetni. Nekem is családias feelingem van itt a PH-n. Még nem volt nagyon negatív élményem az itteniekkel. Sosem fórumoztam, de ez a napi rutinom részévé vált.
    Putyi - szimpatikus vagy, de ne ess már át a másik oldalra! Úgy tűnik, mintha a vének tanácsa előtt kicsit meghunyászkodnál. Nincs szükség erre! Úgy tűnik, hogy te a normális újoncok közé tartozol, biztos vagyok benne, hogy pár hónap múlva te is közismert és megbecsült tag leszel. (Még egy dolog, amit csak neked mondok el: hallottam hogy van egy olyan PH! kedvence, akit ugyanúgy anya szült, mint pl. engem. Lehet hogy ez csak pletyka, de én tényleg ezt hallottam.) :)

    I don't fit in. I fit out.

  • simonzé

    addikt

    válasz Club #116 üzenetére

    Nabaz! Akkor Tildy most örülhet, mert ő számomra az egyes számú nő itt a PH-n. :)

    I don't fit in. I fit out.

  • simonzé

    addikt

    válasz [w] #119 üzenetére

    Én vagyok a megtestesült IZÉ. Még a nevem is erre utal. Simon-I-zé :)

    I don't fit in. I fit out.

Aktív témák