Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stirlitz

    senior tag

    válasz proof88 #12584 üzenetére

    Letört első szárnyal nő a féktáv, csak nem olyan drasztikus mint RFactorban. És a kanyarsebesség sem olyan mint szárnyal. A feeling nagyon jó a game-ban, a kormányzás lehetne jobb valóban. Abban RFactor egyelőre jobb. A motorhang kicsit idegesitő, egy fokkal lehetne életszerűbb a hang. A pályák és az időjárás változás nagyon jól sikerültek, én 97%-ot adnék arra részre. Némi setup is van, nincs annyi opció, mint RFactorban, és nem is olyan tág határok közt lehet állítani, de azért nem rossz. Ez egy jó játék, csak kell még hozzá némi fésűlés. Alapnak jó. Kíváncsi vagyok, vajon rámozdul-e valaki, és mikor jön az első 3th party változtatás hozzá. A grafika pedig 2010ben, valahogy így kell kinézzen. Ma már a 15ezres vga-ban is van egy szatyor stream proci, tessék használni a játék motornak. Nálam semmi gond a megjelenítéssel, szaros HD4670-en röccenés nélkül fut, Jcolle féle beállításokkal. (Nem ide tartozik, de sztem ehhez nem kevés köze van annak, hogy 1gb-os változat. Még hogy ahová nem elég a 320stream proci, oda nem is kell 1gb vram. Nem a rossebbet nem, ez a game szereti.)

    [ Szerkesztve ]

  • JColee

    őstag

    válasz proof88 #12584 üzenetére

    Spaban elég szar menni. Általában a gyors kanyarokat nem szereti az f1 2010, mocskosul alulkormányzottak a kocsik, és nem nagyon lehet rajta segíteni. Szerintem sokkal jobban tapad a gumi viszont nincs akkora aero tapadás (bár szerintem esőben túlságosan is tapad még a pálya).

    Egyedül a pályák kénének belőle, meg a gumitapadás.
    Mentem szingapurban, pár kör alatt mentem 47.5öt, segítség nélkül. Ilyen városi pályákon szórakoztató, de rF-re visszaszokni nagyon szar.

    #12581 Nekem speciel a 2010es szabályok hiányoznak legkevésbé. Az sem hiányzik, hogy 3 percet kelljen várnom a boxban, mert éppen akkor megy mindenki a boxutcában.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák