Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sinead

    tag

    Sziasztok!
    HDMI kábelből elég a legolcsóbbat megvenni? Vagy érdemes többet költeni? Kb. 2 méteres kellene.
    42-es Pana C3-ast számítógépre kötném vele filmnézéshez.
    (Bocsánat, nem tudtam, hol kérdezzem meg.)
    Köszi

  • sinead

    tag

    válasz DM-Fan #958 üzenetére

    Köszönöm a segítségeket!!!

    Rákerestem, mi az a 1080p, mert én a HD Ready / FullHD kategóriákra egyszerűsítettem le a kérdést ezidáig. ( http://www.geeks.hu/technologiak/080720_hd_ready_es_hd_ready_1080p_mit_takarnak_a_logok ) Részemről egyáltalán nem csodálom, hogy "felhasználók egy jelentős része a mai napig nem tudja, hogy mit jelentenek és mit nem jelentenek fenti tanúsítványok". Azért van abban valami pikáns, hogy egy "vacak" kábel választás is tudománnyá nőtte ki magát. Persze, ha az embernek van 20 ezer egy kábelre, egyszerűbb a helyzet, maximum olyat használ, ami az egyéb eszközeihez fölösleges "tudású", és mellesleg 2-3 év alatt elavul az egész, és dobhatja ki.

    Voltam a MM-ban, ahol főleg Hama márkából volt sok, de category2 jelöléssel nem találkoztam.

    Dorian javasolt egy KáCsa Expert Line HIGH SPEED with ETHERNET HDMI kábelt. Azt hiszem, köszönettel, megfogadom a tanácsot.

    De még egy kérdés felmerült nézelődés közben:
    Láttam merőlegesen szerelt csatlakozókat. Lehet, hogy érdemes lenne ilyet vennem? Bár ebből igen szűk a választék. Viszont esélyes, hogy beszerzek egy fali konzolt is hamarosan, és nem tudom, elfér-e a normál kiállású, vastag kábel egy falra szerelt C3 mögött?

    A konzolok készülék specifikusak? Később más TV-t rá tudok majd tenni? Milyet javasolnátok 42-es C3-hoz?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák