Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz Khaosz55 #83347 üzenetére

    A gyártás leállásának hírére inkább emelkedtek az árak, mint csökkentek, mert megnőtt a kereslet, így működik a piac.
    Minden évjárat kifutásakor csökkentek, csökkennek az árak és nem csak a plazmáké. Jó példa erre a 65 colos ST50, amiből az utolsó darabokat szintén roppant kedvező áron, 500-550000 Ft körül lehetett megvenni. Az is simán verte az összes akkor létező LCD-t.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz Khaosz55 #83347 üzenetére

    A megjelenéskori új ára is bőven 1 mFt alatti volt a 65VT60-nak, pár hónappal a premier után már 800 eFt tetejéből elérhető volt, később pedig beesett 800 eFt alá. Ma ennyiből nem találsz ilyen kiváló alternatívát. Ami méretben eléri a 65"-t, az ennyiért nagyon kompromisszumos (képminőséget tekintve), ami meg képminőségben közelítené, az meg 65"-os méretben ennek az összegnek közel a duplája és akkor még bizonyos tekintetben mindig csak egy gyengébb készüléket kapsz. Kár ezt ragozni, a világ legjobb ár/érték arányú készüléke volt a 65VT60 már új korában is és azóta is. Semmivel kapcsolatban nem éreztem azt soha, hogy annyira jól jártam volna vele, mint azzal, amikor megvettem és ez az eltelt 3 év alatt sem változott.

    Amúgy pont a gyártás leállítása és az azóta ennek hatására megnövekedett kereslet miatt - egy kis kitartással - gyakorlatilag mai napig eladható új árában a készülék.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák