Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DoxaM

    aktív tag

    válasz balisz #79553 üzenetére

    jó, de ennek semmi köze ahhoz, hogy az átlagfelhasználóknak mik a szempontok (nem mellesleg anno, dm-fan is jókat írt egyébként a d550-ről, azt meg senki sem gondolhatja, hogy egy továbbfejlesztett csúcs pio-val vetekedhet samsung belépő, de ez alapján személyeskedni is elég egyszerű), és eredendően ezek a szempontok és átlagfelhasználók meghatározzák egy márka jövőjét, bevételét....ebből indultam ki, ehhez semmi köze az én plazmámnak (csak aki p0csméregetni akar).
    ..és szerintem bőven logikus az, h ha megérné tömegbe (vagy rétegeknek nagy pénzért) nyomni, akkor még mindig a polcokon lenne a plazma. high- end luxus cikkeket meg jól tudjuk, hogy kik tudnak csak készíteni...akiknek a image fontos és nem bánják, hogy ha buknak az üzleten rendesen, de ők a legjobbak. nekem nincs hivatalos infom, h pl. a samu miért nem nyomja valójában plazmát és miért lett egyébként zsákutca ez a technológia -és miért oledet fejlesztenek-, csak logikusan azok, amiket leírtam. de ez meg saját vélemény. másnak meg nyilván lehet az, h mer' hülye az átlagjúzer és mer' nem kell neki a minőség és kényesség...ezzel is egyet tudok érteni egyébként....de sztem meg súlyozni kell, kinek mi a fontos.

    egyébként számodra mi az autentikus moziélmény?érdekelne....nem lehet az, h a moziélmény is inkább a 2.5-3 méteres projis átlóval tud "azonosulni"? ha választanod kellene egy 4k-s proji meg egy 150centis plazma közül? nos? :)

Új hozzászólás Aktív témák