Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • karmaresz

    senior tag

    válasz DM-Fan #62389 üzenetére

    De mi az a teljes joggal?
    Ha visszaolvasol, pont azt várom, hogy leírjátok, mit is látott sztenderd 2,5-3,5 méteres távolságból az, aki végignézett rajta egy jó minőségű filmet. Mi az ami annyira zavart benneteket egy teljes film után, ilyen távról a pentile-ban?
    Egyedül Gicz próbált meg egy halvány érvet hozni, de elnézést mindenkitől, nem tartok egészen relevánsnak egy Media Marktos, fene tudja milyen tartalommal futó, pár perces elemzést. Olyat még senki nem írt tudtommal, hogy nálam volt két hétig, megnéztem rajta 20 filmet és bizony itt is láttam. Azt teljesen elfogadom, ha valaki a Samsung zúgásra panaszkodik. Nekem vagy szerencsém volt, vagy nem vagyok érzékeny erre, de nálam nincs ez a probléma, de ettől elfogadom, hogy más példányoknál, vagy másoknál ez gond lehet.
    És még egyszer írom, nem azt állítom, hogy ugyanolyan jó, vagy jobb mint a Panasonic GT/VT, hanem azt fogadom el nehezen, hogy másnak kifejezetten nézhetetlen az amit én kifejezetten élvezek. Arra próbálok utalni, hogy szerintem ha egy 10-es skálán jelenleg a VT/ZT a 10, attól azért még geek, de nagyjából objektív szemmel is 7 körül alakul a Samsung, ha figyelembe vesszük a ma kapható megjelenítőket. Ez azért szerintem messze van a nézhetetlentől, még ha a Panasoniccal nem is veszi fel a versenyt. Csak ezután jön az egyéni preferencia, vagyis hogy valaki adott összegért a képminőségre hajt-e, vagy a képméretet próbálja maximalizálni.
    340K-ért te/ti vajon ezt választanátok, vagy 50GT-t, ha 3 méterre kell ülni? Esetleg LED-et?

    [ Szerkesztve ]

    Once, I thought I was wrong but I was mistaken

Új hozzászólás Aktív témák