Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabor970

    addikt

    válasz mhmpista #42891 üzenetére

    Igen, a legalsó kategóriában megértem miért kell LCD. 32"-ig. Nincs több/nem szán többet... ezzel nincs mit vitatkozni. Ennyi.

    Aztán van aki nem tévézik szinte semmit, kicsit jobban el van eresztve pénzzel, nagyon beleült az agya legmélyére a "plazma sokat fogyaszt" gondolat. Aztán vesz 160e-200e környékén egy 40"-42"-es LCD, mert full HD, és smart is.... Itt azt gondolom, ok, hogy eddig nem tévéztél/filmeztél sokat, a 28"-es CRT-n nem nagy élvezet, ám egy 50"-es plazmán már egész más lenne...... LENNE! De nem próbálja ki, nem tapasztalja meg, továbbra sem fogja érdekelni, mert nem élmény. Egy film élményéből pl az is sokat elvesz, ha a TV hangszóróján hallgatják. Persze nem próbál mást, kár rágni a fülét, hogy hello, még egy 20e Ft-ból kitalált használt erősítő egy pár használt hangdobozzal is többszörösére emelné az élményt... ....ÁÁÁÁÁ, nem akarok használtat, sok pénzt nekem nem ér meg ez az egész, csak az asszony néz meg a gyerek néha a TV műsort, nem filmezek, kinek van türelme 15 Gigás MKV-val bajlódni, jaaaaj, még egy mediaplayer is??? Hülye vagy!?, lejátsza a TV azt a pár divx-et, ami nekünk kell.....

    Az 50ST60 280e Ft-os szintje meg nem általános tévé vásárlási limit sajnos szerintem nálunk. Annyit már csak nagyon-nagyon kevesen szánnak tévére.

    [ Szerkesztve ]

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz mhmpista #42891 üzenetére

    eleg csunya beegeseket is, pl itt linkeltek olyat ami meg kikapcsolva is latszott

    Én már olyan beégést is láttam, hogy kínomban a saját LCD monitorom kapcsoltam ki, amin a beégésről készült fotót néztem. De még mindig látszott !!!
    Aztán megpróbáltam kitakarni a tenyeremmel, de még azon is átütött, és azóta is van rajta egy stigma. A cigány tenyérjós azt mondta, hogy még az ükunokám is szenvedni fogja ezt az átkot, ha nem végzek el egy rituálét, melynek során egy plazma TV-nek és több kisállatnak is bántódása esne. Így inkább megszoktam, hogy néha viszket.

    (Amúgy nyilván tudom, hogy viszonylag intenzív használt után kikapcsolva egész szépen derenghet még a képernyő, amit hosszú záridővel fényképezve még látványosabbá lehet tenni, és ezen is kirajzolódik az IR, vagy ha van, akkor beégés is. De elsőre azért viccesnek hangzott.)

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák