Keresés

Hirdetés

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz Sanyyka #22349 üzenetére

    "Szerintem bárki aki kézbe veszi érzi, hogy prémium minőségű cucc."

    Mi? Az S3? Áhh, dehogy is! Illetve az, csak mihez képest?! Egy kopogós, vékony, tipikusan gagyi műanyag borítású cucc, a hátlap ráadásul még tokban is karcolódik. Nem csak pár példánnyal volt baj, azóta is panaszkodnak rá. Ismerősömé konkrétan el is repedt, spontán, nem volt leejtve. Szerintem az S3 is ugyanúgy porrá vált a végén a darálóban, most az, hogy 3 másodperccel tovább bírta, mert a pihekönnyű hátlap rögtön levált és csak kavargott a darálóban, az iPhone meg ugye egy darab fémtömb, az szerintem lényegtelen. Pont erre nem hivatkoznék, merthát ez ugye annyira nem életszerű igénybevétel. Volt már a kezemben jópárszor S3 - nem találgatok, csak integethet az iPhone 5 unibody alumínium testének. Vegyél a kezedbe egyet, meg fog változni a véleményed az S3-mal kapcsolatban is! Speciel ebben pont nem lehet egymás mellé állítani a két telefont, ezt mindkét tábor el szokta ismerni.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák