Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz szepi77 #1909 üzenetére

    "Ennyi. Itt szó sincs kompromisszumokkal használható TV-zésről ;)"

    És most miért nem idézed tovább, amit a továbbiakban ír, hogy a csatornalogó is állókép? Ha valaki nem tudja értelmezni a leírtakat - nem képes felfogni, hogy nem csak a kimerevített állókép az állókép, az tényleg megérdemli. Ez a ne szárítsd a macskát a mikróban tipikus esete. Vannak olyan hülyék, akik mindent megcsinálnak.

    "A baj ott kezdődik, amikor valaki nem tudja hová tenni magát, mert jobban ért valamihez, mint a másik. Ha mindenki olyan profi lenne a témában, mint Te, akkor nem lenne értelme a fórumnak, mert senkinek nem lennének megválaszolatlan kérdései max. valami magasröptű agyas eszmefuttatást lehetne végrehajtani és lehülyézni mindenkit, aki "SD tartalmakat is néz", vagy lemajmozni azt, aki "netezésre is használná a plazmáját"

    Soha nem fitogtattam, hogy jobban értenék valamihez, pedig közel 4 éve segítek ebben a topicban. Te mióta is vagy itt, hány napja? Na, ez az észosztás! Nem tudom, honnan olvastad ki, hogy én pl. nem nézek SD-tartalmat, vagy hogy nem lehet erre használni a TV-t, abszolút nem ezt írtam. Az összeget meg te magad hoztad fel. A 100-150 eFt-os HD-Ready plazmákat pont azért szoktuk ajánlani, mert SD tartalomra is kiválóak, de mindig megjegyezzük, hogy a TV-logókkal csak óvatosan, a TV-nézés kompromisszumos.

    Itt pontosan te vagy az, aki a gyártót próbálja okolni azért, ami valójában a technológia velejárója és a gyártó hibájának akarod beállítani a tájékozatlanságodat/a vevők tájékozatlanságát általánosságban! NEM a gyártó feladata, hogy téged kiokítson, hogy hogyan kell használni a TV-t, mire kell odafigyelni a technológiánál. A használatiban ő elmondja, hogy mire figyelj. Megint csak azt tudom mondani, amit eddig egész nap: ha számodra ez nem elfogadható, akkor add el a TV-t és ne méltatlankodj ezen!

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák