Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave567

    addikt

    válasz DM-Fan #77333 üzenetére

    Azért ne szívd mellre ennyire, nem meg bántani akartam az embereket.. :R :R

    Nekem más a véleményem, ennyi, Te így gondolod, Én meg úgy.

    1.A túró rúdi lopásról volt szó, arra reagáltam Gyulus76-nak, nem a warezról beszéltem, és igen, az Országom tehet arról, hogy egyes embereknek lopni kell.

    2. Azért a Microsoft-ot/Kiadókat azért ne sajnáld ennyire, azért mert nem támogatom, Ők még megfognak élni a milliárdjaikból.. Lásd Bill Gates, én nem járultam hozzá, az ördögbe még is csilliárdjai vannak. :DDD

    3. Kiadó: Mondjuk beszéljünk az EA/Dice-ról, akartam egy jót játszani, meg is vettem A Battlefield 3-4-et Prémiummal, ami nem kevés pénz volt, és mit kaptam cserébe? Egy rakat köcsög Bug halmazt, támogattam őket, és amikor feltettek egy kérdést, hogy mit kéne javítani még a BF4-ben, amire válaszolt a jó nép, és ezt a választ kapták rá, ÚGY JÓ AHOGY VAN.. Köszönöm szépen.. Magyarán ezt a a kalap sz@rt kaptam 32000 ft-ért.
    De nem vagyok ellened, támogassad csak nyugodtan, bárkit és bármit, mert én nem fogom. :R

    3. A projector sajnos nekem csak így tud meg lenni, mert különben 2 évbe telik mire meg tudom venni, várni meg nem szeretek.
    Lehet neked összejött a VT60 3hónap alatt, nekem nem.

    UI: Nekem sincs kedvem ezen veszekedni. :R
    Mint írtam, azért lehetnek másoknak is más véleménye, én ezt elfogadom, de azért nem kell lenézni őket.

    További szép napot!!
    Ja és Béke van, nem vagyok gonosz. :R :R

Új hozzászólás Aktív témák