Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • polgcsabi

    aktív tag

    válasz ny.janos #4540 üzenetére

    valamelyik SONY BD lejátszó tudja az mkv-t firmware frisítéssel és 42k-ért vette az egyik haverom

    van progi amivel szét lehet vágni az mkv-s filmeket és 2 dvd-re ki lehet írni szerintem így elég olcsó megoldás egy film (2 db dvd-r kb 100 ft ) szerintem ennyit megér

    talán még van egy nagyon korrekt megoldás ami százasból ki is jön: veszel egy POPCORN médialejátszót meg egy nas-ot és hálón keresztül már játszod az akár BD lemezekről leripelt 30GB-os filmeket v. akár az iso-kat vagy éppen a szutyok DIV-x-eket

    ja még egy a nas bármit letölt a net-röl minimális árfogyasztás mellet a nap 24-órájában (torrent, ftp, stb)

    kb ennyit tudtam segiteni

    ja a BD és az mkv közti külombseég annyi mint a DVD a DIV-x minőség külömbsége

    szerintem vegyél FULL-HD-s tv-t az analóg tv úgy is szutyok lesz

    a BD, mkv meg azért csak egyre jobban fog közelíteni a FULL-HD-s felbontáshoz

    még 1 nézd meg a samu 7-es és a 9-es sorozatú LCD tv-it is nem fogsz bennük csalódni

    ha plazmát veszel akkor mindenképp a panába gondolkodj

  • DEW3yl

    tag

    válasz ny.janos #4540 üzenetére

    Az aktív hűtés zaja csak akkor hallható, ha csend van a szobában és is inkább a megmozgatott levegő áramlása, de semmilyen mechanikai zaj.
    Az IFC pedig minden bemenet esetében egyfajta túlélesített képet kreál, mivel két képkockát analizálva készít egy harmadikat. Ez egyfajta továbbfejlesztett 100 Hz-nek foghatjuk fel. Ha nem megfelelő a bemeneti jel, akkor a zajt növeli, ha pedig megfelelően jó minőségű a kép, akkor pedig nincs rá szükség.
    Az input lag pedig, amiatt jelentkezik, hogy ez a procedúra természetesen egy kis időt vesz igénybe. Persze nem másodpercekben, sem tizedmásodpercekben mérhető. Ha nem konzolozol, akkor ez nem is észrevehető, tehát a te esetedben ez nem kritérium.
    Kicsit túlzásnak tűnhet, de az az igazság, hogy csak egy vitathatatlan előnye van az IFC-nek, hogy kikapcsolható.
    Ha esetleg belefér a keretbe, akkor egy 50PY80-at ajánlanák inkább, mivel mindenben megegyezik a 85-el, csak nincs benne IFC és hangszórói nem tudnak térhatást.

    Screw you guys, I'm going home! Megj.: a teknológia szót nem azért írom eképpen, mert azt hiszem így helyes, hanem nekem így tetszik.

Aktív témák