Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ny.janos

    tag

    válasz DEW3yl #4543 üzenetére

    Na ezt sem tudtam pl, hogy semmilyen formátumú HD fájlt nem tudok lejátszani DVD lejátszóval. Mivel azonban – mint írtátok – Blu-ray lejátszó sem támogatja mkv-t (én szinte nem is láttam más formátumban hd ripet a neten), így ez utóbbival is csak a BD lemezt tudnék lejátszani. Az viszont tényleg nem lesz mostanában nagy mennyiségben nálam, így inkább a DVD-nél maradok jelenleg azt hiszem. Aztán majd később elgondolkodom egy Popcorn-on, vagy más hasonló készüléken.

    A hozzászólások alapján azt hiszem eldőlni látszik, hogy Pana lesz a választás. Az általad írt dolog (Ha nem megfelelő a bemeneti jel, akkor a zajt növeli, ha pedig megfelelően jó minőségű a kép, akkor pedig nincs rá szükség.) tényleg egyértelműnek tűnik, így viszont nem éri meg kifizetni azt a többletet a 46PY85-ös modellben, ami feltételezhetően az IFC ára. Köszönöm a tanácsot, meg fogom fontolni a 50PY80 típust helyette. Ahogy a neten nézegettem az árakat, minimális mértékben drágább ez utóbbi, viszont mégiscsak 50” 46 helyett. A térhatás abszolút nem érdekel, úgyis 5.1-es erősítőre kívánom kötni a kicsikét.

    Viszont lehet kivárok most vele, s csak január végén vagy februárban veszem meg a cuccot. Feltehetően olcsóbb lesz akkor, főként ha a gazdasági válság kapcsán egy-két csődközelbe került kereskedőtől extra kedvezménnyel sikerülne hozzájutni a rendszer ilyen-olyan komponenséhez. Bár ha ugyanazt az árszínvonalat megajánlják az MM-ben (ők biztos nem fognak csődbe menni szerintem) az 50PY80-ra is, mint tették azt a 46PY85-re, akkor lehet nem várok addig. Ezt még kipuhatolom. Ha most veszem meg még idén, akkor viszont meg kéne igényelnem mielőbb a digitális TV adást, hogy meglegyen, mire a TV-t megveszem.

Aktív témák