Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Alusszia

    tag

    válasz #09634560 #21431 üzenetére

    Sziasztok,

    1, Igen, az aktiválás azt jelenti,hogy vásárolsz.Mivel én el is hoztam a TV-t már aktiváltam is.
    2, Köszi az erősítővel kapcsolatos infot- mindent tud :C .Úgyhogy tegnap reggel óta(doboz bontás) az asszony nem érti mi történik a nappaliban(kábelkötegek,kibontott cucc maradványai és egy kigúvadt szemű ember távirányítókkal).Na mire ágyba értem már ma reggel volt (0.30). Addig b írtam a kísérletezést meg az ismerkedést az új cuccal. :D
    Most műkszik minden: laptopról kimegy a jel az erősítőbe-onnan a HDMI out -on a TV-be.
    Már csak egy 3-5m-es HDMI kábelt kell szereznem és elnyúlva a fotelben minden elérhetővé válik a TV-n.(intenet,skype ,youtube stb)
    3.Cicergést abszolút nem hallok, pixelhibát nem észleltem, ja a méret kb. fél óráig nagy utána megszokod.
    Este a tök sötétben a full HD-s anyagok elképesztőek .Eddig megmondom őszintén,hogy ezt a fekete mizériát túlzónak találtam de itt a fekete új értelmet kapott.
    Mindenkinek köszsönöm,hogy plazmára irányított.Azt hiszem az LCD oldalon kezdtem anno egy sam C650-es utánt érdeklődve. :))

Aktív témák