Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • n.dani

    tag

    válasz n.dani #19374 üzenetére

    azt elfelejtettem írni,hogy max. 200 pénzig bezárólag.

    "...bármiből épülhetsz a föld egy iskola, istenből van minden ezért nincs nyoma..."

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz n.dani #19374 üzenetére

    A két konzolt figyelembe véve akár egy HD-Ready TV is elég lehet, mert mind a két konzolon alig van olyan cím, ami 720p felbontásnál nagyobb értéken futna. A nézési távolságod viszont elég kicsi ahhoz, hogy már akár 42"-os méretet feltételezve kijöjjön a fullHD előnye, tehát érdemes lehet elgondolkozni egy jobb fullHD-n is, vagy följebb menni méretben és beérni egy HD-Ready-vel. Anyagi keretet nem írtál, így kicsit nehéz választ adni.

    Alapvetően figyelni kell a konzoljátéknál, ugyanis a legtöbb plazma még azért ghost-ol, illetve fennáll a beégés veszélye (lásd #1. HSZ-t). A három gyártó közül egyértelműen a Pana jár az élen a ghost és a beégés kiküszöbölésében, tehát ezért érdemes lehet azt választani. Az utánhúzás egyik gyártónál sem probléma, nem igazán van input-lag, mint az LCD-nél. A foszforlag sem igazán jellemző már a mai plazmáknál, egyes modelleknél előfordulhat.

    Én első körben egy belépő szintnél picit följebb levő 42"-os fullHD-t ajánlanék, a Pana 42S20-at, ezt olyan 168 eFt-ból megkapod. 46"-os méretben ez 230 eFt.

    Ha a Samsung mellett döntesz, akkor az 50C530 210 eFt-ból megáll, ez kb. pariban van az S20-szal, illetve picit elmarad tőle színhűségben és ghosting-kiküszöbölés terén, ezért olcsóbb is.

    Ha takarékos akarsz lenni, akkor HD-Ready-ből a Pana 42X20 ajánlható 135 eFt-ból, vagy a nagyobb testvére az 50X20 195 eFt-ból.

    Egy szó, mint száz: mindenképpen jobb választás a plazma játékra, mint egy LCD, mivel jobb a mozgásmegjelenítés, jobb a homogenitás, jobb a színhűség.

    Én 3 éve játszok PS3-mal a Panasonic plazmámon és kívánni sem tudnék jobb TV-t hozzá, a probléma inkább már azzal van, hogy kezd kevés lenni a PS3 az új címekhez és kicsit elnagyolva rakják össze a játékokat a PC-s verziókhoz képest.

    szerk.: na, látom, írtál összeget, akkor nem lőttem nagyon mellé. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Aktív témák