Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • szp1

    addikt

    válasz Veron #18241 üzenetére

    Veron : Véleményem szerint maradj a plazmánál, már csak azért is, mert elfogadható képminőségű LCD-t én 300k alatt nem láttam.( A felett sem sokat )
    Az X20-ason úgy tudom nincs AR réteg csak az X25-ön. Valszeg az általad link-elt adatlapon rosszul szerepel, a gyári oldalon nincs feltüntetve.

    P.Zoli22: A tápegység enyhe zúgása, ami fehér tartalomnál felerősödhet, már a Samu CRT-knek is sajátja volt a csúcstípusoknál is. Egyszer rákérdeztem a szervizben még anno, azt mondták, ha akarom kicserélik garanciában, de az új is zizegni fog.
    Szerintem a plazmákhoz is ugyanaz a beszállító gyártja a tápegységeket.

    [ Szerkesztve ]

    Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

  • #09634560

    törölt tag

    válasz Veron #18241 üzenetére

    LCD-t?Világosabb helyen jobban üzemel,de ha cak világosban lenne akkor mondanám,neked LCD való.De este sötétben is akarsz gondolom tévézni és Sd adásoknál nem szeretnéd kásásnak,sötét jeleneteknél pedig viiágosszürkének,részlettelennek látni.Talán a Samsung 40C750 vagy Sony KDL 40EX 600 ast nézd meg valahol,ennek a kettőnek talán rendben van a képe,meg a feketéi is(valamennyire).De ezek zsebbenyúlós modellek.Sötétben és scarton keresztül dvd-ről próbáld ki,hogy minél valósághübb képet kapj róluk.

Aktív témák