Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz EnterR #60559 üzenetére

    Linkelném inkább a reddit topikot, úgy egyszerűbb lenne, de jó, legyen:

    1. Ventilottó.
    2. Coil whine tipp-mix.
    3. A világ legjobb controllere, a világ legszarabb anyagaiból összetákolva. Törő rugók, jobbra vagy balra húzó analóg.
    4. Az "űrtechnika" SSD-ről egy TLOU 2 menü-ingame betöltés 1 perc(!), ha nem több, de szívesen lemérem. Na most nekem a Pro-ba SSD van pár éve, az ott a felét se tudja a SATA III-as SSD sebességének, de ott is kb. ennyi. Értem, nincs PS5 patch még, de ahhoz, hogy valami gyorsabban betöltődjön, ahhoz nem kéne patch.
    5. SSD csere lehetőségének csírában történő elfojtása. Manapság egy AAA játék 70-100GB. Értelmezhetetlen, hogy akinek telik rá ne cserélhesse ki egy PCI-E 4.0-s SSD-re.

    Valószínűsíthető válaszaid:

    1. Nekem jó, semmi hangja nincs. Hallottad volna a Pro-mat. Meg különben is lesz, majd biztosan lehetőség másikat venni bele.
    2. Túl van ez lihegve, nálam nincs ilyen.
    3. Fél éve használom semmi gondja, nem kell állat módra bánni vele, meg ütni vágni, ledobni.
    4. Majd lesz patch és jó lesz biztosan.
    5. 640kB mindenre is elég, akinek nem elég ekkora tárhely, az valamit rosszul csinál, meg különben is ott az SSD bővítési lehetőség, amit majd később engedélyezni fognak egy sw update áltak.

    End of story, kár volt kötekedned, bölcs maradtál volna ha/hány éves vagy/mikor regeltél/ kigyűjtöttem a helyesírási hibákat és...

    Na, mit rontottam el? :DDD

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

Új hozzászólás Aktív témák