Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VTom

    veterán

    válasz l.skywalker #44312 üzenetére

    Én is 2014-ben kezdtem az AC-ket, de én az első résztől sorban végigtoltam az összeset.
    A széria csúcsa kétségtelenül az Ezio trilógia volt (II, Brotherhood, Revelations) a legnagyobb mélyrepülése pedig a Syndicate (élhetetlen harcrendszer, minden NPC-be 78 ütést kellett bevinni, hogy meghaljon, mindezt frusztráló hegedű aláfestéssel, Batman által könnyes szemmel figyelt, karból kilőhető 1km hosszúságú drótkötél, amivel bárhova fel lehet menni, mindenhol észrevesznek egyből a rosszak, stb.)
    A III-at és a Unity-t kétszer is végigvittem, a Rouge-nál elakadtam egy részen, talán valami bug miatt és félbe is maradt.
    Az ultimate AC játék nálam az Origins, ebben lehetett igazán lopakodni először. Az Odyssey inkább egy ógörög kalandjáték, annak viszont zseniális.
    A Valhallával visszahozták a lopakodós, csendben gyilkolós vonalat, és tetszik nagyon ez a fajta "loot" rendszer, amit behozott, de még mindig csak ismerkedem vele így 40+ óra után. Szerintem minimum 200 óra lesz a végigjátszás, pláne, hogy ultimate-et vettem belőle.

    Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

Új hozzászólás Aktív témák