Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz Renok #146805 üzenetére

    Valóban nem beszólásnak szántam.. Inkább csak megjegyeztem, hogy ha felkerül ez a téma. (heti 1x) akkor egy oldalon keresztül jönnek a saját tapasztalatok. Pl. már fejből tudom, hogy Samunak Slim-je van és nem hangos. :DDD

    Tény és való, hogy a PS tud üvölteni ha akar. Néha indokolatlanul. De igazán csak általánosítani lehet, hogy a régi FAT gépek tudnak hangoskodni... A slim-ek halkabbak átlagban. A pro-kkal sincs nagyon gond FHD-ban...ellenben 4k-ban már lehet. Viszont mindegyikre vannak ellenpéldák. 3-man kis eltéréssel vettünk PS4-et a baráti körömből. Mindhármunknak 1116-volt. Egyikünké még U4 alatt sem volt különösebben zavaró. Az enyém viszont tudott kiabálni.

    Ugyanúgy ahogy a zaj mértékének megítélése szerintem szubjektív. Lehet valakinek elviselhetetlen...míg más ugyanazzal vígan játszik. Sajna nekem van egy kis hallásgondom, úgyhogy engem talán 1-2 esetben "zavart".

    A szerviz elérhetőségére viszont nincs mentség. Hasonlóba én is belefutottam. Nekem a pro-m kontollere vacakolt. Szinte képtelen voltam eljuttatni hozzájuk (Jó igaz a gari utolsó két hetében rotyizott be).... elengedtem a dolgot.

    (#146808) zzola : Értem. Tehát akkor halljuk milyen géped van.. és mennyire hangos?! Nyugodtan írd le ha még nem tetted volna. :)

    De csinálhatunk egy google docs-ot is erről, hogy mindenki átláthassa ne kelljen minden héten mindenkinek újra és újra leírnia. ;)

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák