Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz Stauffenberg #121782 üzenetére

    3. sztem van, en pont bf1 miatt vettem prot, ott mindenkepp, felbontas fix 1080p, vanilla ps4 droppolja felbontast is, fpst is jobban. 1080p-n is jobban nez ki par jatek felskalazva. en biztosan prot vennek. szinte minden jatek
    tamogatni fogja ezentul.

    7. elvileg halknak kell lennie. en vettem egy prot amin allandoan ment a venti 60+dB-en, meg akartak gyozni hogy ez normalis, utana kicsereltem egy masikra ami kb nema 99%-ban. ugyanugz nincs hangja mint a regi ps4emnek.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

  • Nayrobi

    őstag

    válasz Stauffenberg #121782 üzenetére

    1. Tudsz külső vinyóról telepíteni
    2. Igen, ez így működik
    3. CsakAPro, főleg új belépőként, 110ért már kapsz újat
    4. Jó és sok akció van mindig, nem lesz gond
    5. Ez mindenkinél más, nálam simán lecsúszik 1 giga percenként
    6. Nekem van mindkettő, de ez is totál szubjektív, szóval inkább nem írok semmit
    7. A pro tud hangos lenni, főleg egy one-hoz képest, de szerintem nem zavaró annyira

  • toompa

    őstag

    válasz Stauffenberg #121782 üzenetére

    Üdv!
    Amire tudok,válaszolok. Már lehet külső HDD-re telepíteni és onnan futtatni játékokat.
    Igen,lehet több accod,osztódnak a tartalmak,régióváltás nincs.
    A 3-as kérdésben neked kell dönteni. Pénztárca függő. Nekem bőven elég a slim.
    Nekem semmi gondom a letöltési sebességgel. Nem szoktam nézni mennyivel tölt,500-as netem van. Rest módban hamar lejön minden.
    Ha fat akkor 1216os gép csak,az már csendesebb. Ha nem gond az optikai kimenet hiánya,akkor slim. Ha van pénz lóvéra akkor pro.

  • vonSux

    őstag

    válasz Stauffenberg #121782 üzenetére

    1; lehet, 2; osztódik (lsd: összefoglaló), 3; rengetegszer volt ez a téma. ha semmi másra nem kell a base-slim vs. pro különbözet, akkor vegyél prot, 4; nem gazdaságos, ez nem egy befektetés. viszont baromi sok akció van már, régiónként is, 5; nem jó, de kit érdekel ez igazán? éjszakára hagyod, hogy töltsön ha nem vagy elégedett azzal amit kínál, 6; apróságok, én pl mindkét rendszeren elvagyok, nem nagy ügy, 7; amit írsz az van: slim halk, többinek meg tud hangja lenni. box halkabb.

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz Stauffenberg #121782 üzenetére

    Csak röviden:

    1. Már most is lehet, nem régi fícsör, de végre van.

    2. Ahogy leírtad, úgy működik nagyjából.

    3. Szerintem aranyszabály most a vásárlásnál, ha megteheted, vedd a Pro-t, de ez tényleg egyéni preferencia, fullHD-n is van érezhető különbség.

    4. Szerintem kevésbé gazdaságos, de azért itt is vannak masszív akciók, állandó jelleggel ki lehet fogni jó áron játékokat.

    5. Régen olvastad, ha most olvasod, ugyanez a helyzet. Röviden: szar volt, szar maradt. :D

    6. Szerintem kifejezetten hajhullós gond nincs, én 360+PC kombóról váltottam, hamar megszoktam. Ami idegesít, az a Store keresője, meg hogy mindig le kell okézni, hogy csak angol nyelven van... mindig.

    7. Fat utolsó generációja (CUH-1216) nem hangos, de azért hangosabb, mint egy One S, Slim határozottan halk, a Pro-t egyszer próbáltam egy hétvégére, az azért hangos volt néha. Engem amúgy nem zavar a gép hangja, szóval nem érdekelt, de érezhetően hangosabb, mint a saját Fat-em, a Slimnél pláne.

    Én is azt javaslom amúgy, hogy egy garanciális, használt Fat-et szerezz be a One S mellé, főleg, ha tényleg csak az exkluzívokhoz kell.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • WhiteWalker

    nagyúr

    válasz Stauffenberg #121782 üzenetére

    Én annyit mondok , hogy PS4-em van , de Xbox One -ra bármikor simán váltanek.

  • Rage47

    veterán

    válasz Stauffenberg #121782 üzenetére

    6. A régiós dolgok idegesítők lehetnek, valamint hogy nincs olyan felhőrendszere, mint a MS-nak, tehát a képeket/videókat nem lehet weben nézegetni.
    7. Nekem Slim van, átalában nincs hangja, mivel nem pörög a venti sztem. Ha hallok valamit, akkor a felmelegedés miatt felpörög, vagy a Bluray dolgozik.

    PS Plust most vegyél, augusztus 31. után drágább lesz.

    Volt Xboxom, de annyi jó játék van CSAK Ps4-re, hogy bőven feledteti, bármilyen hülyesége van.

  • #32256704

    törölt tag

    válasz Stauffenberg #121782 üzenetére

    En csak azt tudom mondani neked, hogy 2 honapja (azt hiszem) ruhaztam be egy slimre(a box es a pc melle), hogy elerheto kozelsegbe keruljenek a PS4 exkluziv cimek.

    A kovetkezo jatekokat vettem meg eddig:
    Uncharted 4
    Last of Us R
    God of War 3 R
    Beyond Two Souls
    Until dawn
    Rachet & Clank
    DriveClub

    Infamous Second Son
    Horizon Zero Dawn

    Heavy Rain
    Bloodborne
    The last guardian
    LittleBigPlanet3

    50-60 ezer Ft volt ez a szep lista.
    60-ert vettem a slimet ujonnan, igy 120-bol az osszes olyan exkluziv megvan mar, ami erdekelt.

    Tokeletesen megerte. A Last of Us-t meg a ps4 megjelenesekor vegigjatszottam mar egyszer, de masodjara is remek elmeny volt.

    Az uncharted sorozathoz nem kot semmilyen erzes, se a szereplokhoz, semmihez. A jatek viszont hibatlan. Aki jo jatekkal akar jatszani, annak az U4-et ajanlom barmikor.

    A GoW3 nekem kicsit csalodas volt. Meg ps2-n toltam az egyik reszevel es gyerekkent jobban megfogott. Jobban varom az uj reszet.

    A BTS isten, az egyik legjobb story alapu donteshozos jatek.

    Az UD is nagyon tetszett, majdnem annyira, mint a BTS.

    R&C minden perce szorakoztato es a latvany lenyugozo, kihagyhatatlan aki szereti a stilust.

    Masodjara is vegigvittem a DC alapot (225 csillag, megint 1 hianyzik csak). Megvan boxra a forza5-6 es horizon3. Vezetesmechanikailag sokkal jobbak, de a DC-ben valahogy jobban lekotott, hogy megszerezzem a csillagokat.

    A HZD-be van 6 oram, de nem akar elkapni az erzes. Pedig ez a jatek volt az, ami meghozta az attorest, hogy "oke, mostmar kell ujra PS4". Probalom szeretni, de nem megy egyelore.
    Volt mar ilyen mas jatekkal. Kicsit hanyagolom es majd ujrakezdem valamikor, aztan remelhetoleg berant a
    vilaga.

    Az ISS nem rossz es vegig is megyek rajta, de (lehet az en hibam) a sunset overdrivehoz hasonlitom es az a fajta orulet jobban atjott nekem.

    A tobbiekkel meg nem jatszottam, csak maximum 1 kicsit.

  • Stevenstyle

    senior tag

    válasz Stauffenberg #121782 üzenetére

    Hali!

    Van mindkét konzol, így reagálok rá, ha nem gond:

    1. Már most is megoldott.

    2. Jól gondolod 2 vagy akár 3 acc a gépen és osztódnak, ha primari a PS-en az acc, hasonlóan mint Box-on a Home.

    3. Ez elég kényes kérdés és emberfüggő is. Nekem Slim van, öcsémnek Pro, a Pro érezhetően hangosabb, főleg a nagy melegben. Ha a hangos működés nagyon zavar akkor egyértelműen a Slim! A Boost mode sok játékon segít és... sok játékon meg nem, vagy nem eléggé. Összességében amiket én próbáltam, casual-abb játékosként, azokban a játékokban én nem láttam akkora különbséget, mint az árkülönbözet a két konzolvariáns között, de megértem azt is, aki érzékenyebb a droppokra és teljesítménycentrikusabb a felfogása.

    4. Árak rohadt változóak, összességében én azt vettem észre, hogy alapból több az a játék ami drágább pár ezressel, mint Boxon, ellenben az akciók talán egy picivel nagyobbak amikor vannak.

    5. ezeket én is olvastam anno, így, hogy van összehasonlítási alapom, azt mondom, hogy nagyobb a füstje mint a lángja az egésznek.

    6. a joy nem rossz, de azért nem olyan kényelmes mint Box-on. Engem kifejezetten zavar a beépített akku, boxon is akkut használok, de ott 1 perc és cserélem. A játék megosztás, aka Home-olás itt kicsit komplikáltabb, mint a Micronál, de azért nem vészes. A digit játék vásárlás azért kicsit hajhullósabb, hol elfogadja mobilon vagy böngészőben a bankkártyát hol meg nem. Azért ez sem annyira gáz, magán a PS-en el szokta fogadni. Hogy vica versa is legyen, pár nap PS után a Box Dashboard sebességétől viszont hullik a hajam rendesen :D

    7. Slim kb mint az Xbox One illetven One S, a Pro az bizony tud meglehetősen hangos lenni, a fat úgy tudom valahol a kettő között van, de arról nincs személyes tapasztalatom.

    Szerintem Fat-et ne vegyél, vagy Slim vagy Pro, de ez csak az én véleményem.

Új hozzászólás Aktív témák