Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PistiSan

    addikt

    válasz Madwe #37151 üzenetére

    Na jó, nem a kőkemény szimulátorra gondoltam, sokszor mondják autós ps játékokra hogy arcade jellegű inkább mint szimulátor.
    Keresgettem kicsit, és tényleg drága itt helyben, viszont 1 év garanciával árusítják cserébe!

    Konzolstudioból rendelt már valaki?
    Itt 2 év garanciával adják.
    Ezzel szemezek most:
    Sony PlayStation 4 (500GB) The Last of Us Remastered játék (PS4)
    Ár: 119990 Ft
    Model szám: CUH-1000A

    A modell szám fura kicsit, szerintetek ez helyesen van feltüntetve?
    Itt olvastam az új modellszámú sorozatról, ami elvileg egy két "javítást!?" tartalmaz.
    http://www.gamestar.hu/megjelent-az-uj-playstation-4-csak-senki-nem-szolt-rola.html

    Ugyan csak itt írják: Az egyik első CUH-11XXA-s konzol a The Last of Us: Remastered csomagban található
    Van régebbi verzió és újabb is ezzel a játékkal?

    "PS+ akkor kell ha multizni akarsz, csak az ingyenes játékok miatt (egyelőre legalábbis) nem érdemes azt venni..."
    Ezek az ingyenes játékok elérhetőek ps+ előfizetés nélkül is?

    Milyen játékok vannak, ahol a 2 kontrollert ki lehet használni?
    Gondolom az ilyen "verekedős" játékokhoz nyilván kell, de alapvetően jól gondolom hogy a legtöbb játéknak max olyan kétszemélyes módja van, amivel csak multiban lehet játszani?
    Gondolkodok nagyon, hogy 2 joyal vegyem vagy maradjak az alap 1 nél egyelőre.

    Meddig bírja ez a vezeték nélküli kontroller?
    Én még a zsinóros verziót ismertem, illetve lehet ezekben majd akkut cserélni házilag is, ha 1-2...x év múlva már nagyon keveset bírnak?

    Minden véleményt szívesen veszek.

Új hozzászólás Aktív témák