Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shurycen

    tag

    Sziasztok,

    Már hetek óta nézegetem olvasgatok, hogy mire cseréljem 6 éves xbox 360-am, és egyre inkább a PS4 fele húzok. A kérdésem az volna hogy kapok néha ajánlatokat pl az IGN Deals nevű oldaltól/cégtől, és például van benne ILYEN hogy most ez ráadásul ingyenes házhoz szállítással lenne, ami azt jelenti, hogy forintba átszámolva kb 97k-re jön ki, de például tudnám e én ezt itthon használni, mert anno a xboxnál volt ilyen hogy "régió zár" tehát amit USA-ban vettél az EU-ban nem működött és vica-verza, vagy pl a képrendszer is hogy az EU-s ugye PAL, az amcsi meg NTSC, de hogy ez van még vagy mi a helyzet ezekkel? Vagy ha nem magyar Sony garost veszek, akkor ha ne adja isten baj van, akkor benyaltam, mert az itteni Sony nem segít?

    Még 1 kérdés régebben olvastam hogy a PSN-en lesz lehetősgé a játékok időszakos bérlésére.. Nem tud róla valaki ezt nem akarják bevezetni a PS4 Store-ban? zseniális lenne szerintem az ár részarányos részéért persze némi többletköltségért cserébe kikölcsönözni egy játékot mondjuk hétvégére :)

    Előre is köszönöm a válaszokat.

Új hozzászólás Aktív témák