Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vmarci1

    csendes tag

    Helló!

    Nekem volna egy olyan kérdésem, hogy én szeretek néha leülni játszani ha engedi a szabadidőm, de akkor viszont minőségi szórakozásra vágyok. Na most a lényeg az lenne, hogy szerintetek inkább megérné egy számítógép ami i7-3770K-val 2 Db Gtx 660ti-vel vagy 2 db Gtx 670-el 8 Gb 2400 Mhz-s rammal menne vízhűtéssel persze a processzor olyan 4.5-4.8 Ghz-ra lenne húzva, vagy egy Ps4.

    Sokat gondolkoztam, hogy melyiknek mi a pozitívuma illetve a negatívuma, csak egyszerűen nem tudok dönteni. A ps4 mellett szól, hogy kb fele annyiba kerülne, azonban tartok attól, hogy le lesz butítva a grafika a pc-hez képest ahogy a ps3-n is, meg hát elvben 30 fps-n futtatja a full hd játékokat. Viszont a PC-n meg alapból mindent tudnék full Hd-ban futtatni és a grafika sem lenne lebutítva és esetlegesen 30 Fps- felé és mehetnék, meg ugye mellette szól a bővíthetőség is. Mert a konzolt nem lehet tovább fejleszteni, csak hát drága mulatság lenne. A játékok viszont 30-40%-al olcsóbbak lennének... Ti mit gondoltok? :U

Új hozzászólás Aktív témák