Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    assetto corsa ultimate 2798huf... kellett valami autós cucc, így berántottam, de lehet kicsit elkapkodtam, mert úgy nézem ez inkább a sim vonal... lehet esetleg arcade-re butítani a nehézséget? :) valamint azt is olvastam, hogy a konzolos optimalizáció elég retek volt... ez kezdeti nyűg volt, vagy még most is ugyanolyan gyatra?

    ...közben kezdem a 4éves fiunkat "fertőzni": pár hónapja akcióban volt a paw patrol: on a roll, ami egy elég durván leegyszerűsített platformer, de tetszett neki nagyon... pár napja fejeztük be :) idővel valami komolyabb játékba is belefogunk majd, de nem tudom, mi legyen az: ez a játék pont jó volt annyiból, hogy balstick = mozgás, X = ugrás, háromszög-kör-négyzet meg adott pontokon valami képesség... amihez folyamatosan jobbstick, L1-L2-R1-R2 és a stickek gombjai is kellenének, az még bőven komplex lenne neki

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák