Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LeventeV

    senior tag

    válasz Neoteric #162324 üzenetére

    Parhuzamosan nyuzom a Dirt 4-et (mar elment tole a kedvem) es a Rally-t, de valamiert a Dirt 4 nem lett olyan jo. Nem igazan tudom megmondani miert. A szakaszok, bar generaltak, de nem annyira emlekezetesek mint a Rally-ban, sokkal egyhangubbak. A legjobb kategoria a Dirt 4-ben az R5 :(
    A navigator sem annyira jo. Imadom Nicky Grist-et, de (talan a random szakaszok miatt) egyszer tul hamar mondja a kanyart, egyszer meg tul keson. Latom jon a kanyar, lassitok, aztan elkialtja magat mar a kanyar kozben, hogy "right 4, tightens to 1" es ugy szallok ki a kanyarbol a fak koze, mint semmi.
    A csapatepites egy nyug. Semmi elvezet, csak kotelezo szenvedes. Talan csak a landrush rosszabb nala, foleg a buggykkal.
    Egyeduli dolog ami jobb a 4-ben azok a hangok. Zene, motorhangok, brutalisan jok. De kb ennyi.
    A Sony kuldott emailt, amiben gratulalt, hogy kb 200 orat toltam a Rally-ba, 130(?kb) ember kozul az egyik platina az enyem (nem is tudjak, hogy ket profilon is megvan a platina).
    Ma is akkorat csataztam Svedorszagban... hatalms elmeny volt. Dirt 4-ben ezt egyszer sem eltem at.

    Remelem, hamarosan jon a Dirt Rally 2, hianypotlo lenne (legalabbis nekem).

Új hozzászólás Aktív témák