Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csóri

    csendes tag

    Látom kicsit csendes a fórum a témában.Kölyök korom óta imádom az xcom jatékokat (lassan 50 vagyok).A Phoenix point megjelenésekor elkezdtem vele játszani,abbamaradt meguntam.Lassan érkeztek hozzá a dlc-k.Minap gog on megvettem a 6 dlc-s verziót.Amivel a magyarítás is kompatibilis.Elégedetten hátradőlve ,gondolva most végre játszok 1 jót(több hónapra tervezve). De meglepődve tapasztaltam hogy normál fokozaton,szószerint játszhatatlan. Alapvető probléma a nyersanyaghiány.A másik idegörlő dolog,hogy annyira sok lett az események láncolata hogy 5 másodpercenként kapunk több órás taktikai feladatokat. A kiegészítőkkel még rosszabb lett a helyzet,lebombázzák a pandoranok a még fel nem fedezett,elérhetetlen emberi bázisokat.Gyakorlatilag azért adsz ki pénzt a dlckre hogy megszopasd magad...A jatékélmény átcsapott idegesítő események sorozatába.A hab a tortán amikor a frakciók kiírtják egymást. Az az érzésem ezzel a jatékkal hogy a fejlesztőcégnél megbíztak 10 embert hogy nehezítsék a játékmenetet de mindenkinek külön külön sikerült is a játékos orra alá borsot törni.Letesztelték ezt a jatékot a fejlesztők??? Tele van hatalmas ötletekkel a program de a játékos ellehetetlenítése a mélybe rántja a játékot.Továbbra is az xcom 2 longwar of the chosen a koronázatlan király a témában.

Új hozzászólás Aktív témák